• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Nesnáším, když se mi namočí rukáv od svetru při mytí rukou. Ten vrzavý pocit je jedna z nejhorších věcí na světě.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MULTICAT: teď jsem v nádherném nádraží Vítkovice. Voní to tady jako v těch kupé :)

    NEI
    NEI --- ---
    NOP: No jsme domluvené na dalším setkání ... :-)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    NOP: tak sleduj poctivě reference!
    NOP
    NOP --- ---
    Přiznám se, že by mě zajímalo, jak to NEI dopadlo.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    KAIAFOX: v pripade nejakejch vetsich projektu se budes muset prestehovat na Bcko:-D
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    SALAMAN: .... myslis vuni moci a prischleho toaletaku?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ZANNA: ja uz to mela bez jehlic:)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Lidi, kteří mě nějak citově ovlivní, mám spojený s konkrétní hudbou. Proste nějak pro sebe cítím, že ta konkrétní písnička vypovídá o vztahu, co spolu máme nebo sme měli, ať už byl jakýkoli. Nemusí jít nutně o text, ale spíš o melodii a atmosféru. Pak, kdykoli ji někde hrajou, toho člověka si vybavim.
    Samozřejmě sem jim to nikdy neřekla :) že téměř každý má svou píseň.

    It's All Over but the Crying
    https://youtu.be/yuDBCN6pp80?si=B8EFfl4otmfwUgfD


    Tahle je třeba vzpominka na někoho, na koho je dost obtížný zapomenout.
    Jo, sem divná. :")
    NEI
    NEI --- ---
    Právě jsem napsala jedné dámě, která mi dala plusínek za příspěvek v sexseznamce a zároveň si ke mně právě jede pro boty, zda teda rovnou nechce i ošukat umělákem.
    Ups ... :-D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GIRAFFKA: Jedna z věcí, na které se těším, až se vrátím do práce, že budu tu celou dlouhou trasu metra A plést :D
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    GIRAFFKA: Přiznávám se, že jsem se paní, co si vedle mne v našem zatáčkovém MHD vytáhla jehlice a pletení, docela bála. Kdyby měla aspoň ty krátké kruhové.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    BONEMINA: ja kdysi sila v metru rousky...za cestu do a z prace jsem z pripravenejch nastrihanejch dilu stihla jednu usit. Vedela jsem, ze vypadam divne,ale vedela jsem taky, ze nejsem divna jedina a nemusim pritom sedet v louzi chcanek. A taky jsem kdysi dokoncovala kruhovou salu, protoze jsem se nemohla od ty cinnosti vubec odtrhnout a uz jsem tu salu chtela nosit. Je mi vlastne dost jedno, co si o me kdo mysli a akorat se snazim nikoho divnou cinnosti neobtzovat.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MULTICAT: tady je jeden moc pěkný eshop, kde jsem už pár tisíc utratil. Největší úspěch má v mém okolí tričko s Orchestronem a návěstidlem

    LOCOMOTIF > Pánské tričko > Pánské tričko ORCHESTRION | trička, mikiny a doplňky s vlakovým motivem
    https://www.locomotif.cz/panske-tricko-orchestrion/

    LOCOMOTIF > Dámské tričko > Dámské tričko Mechanické návěstidlo: volno | trička, mikiny a doplňky s vlakovým motivem
    https://www.locomotif.cz/damske-tricko-mechanicke-navestidlo--volno/
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    V MHD obcas dělám drobné ruční práce, lucetím šňůrku z klubka vlny. Je to uklidňující jako spinner, a ještě z toho vyleze užitecný výsledek. Za jednu cestu do prace dám až půl metru hotové šňůrky.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Tak opravdu mě někdo v MHD pořád sleduje.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Já bych k tomu všemu přidal ještě letadla a plane spotting a bude to asi kompletní
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    přiznávám se, že v MHD koukám do knih, novin a mobilů spolusedících občanů........já vím že se to nemá ale prostě si nemůžu pomoct.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam