• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MAR_TINA: připomnělo, můj první divný film v patnácti a to Mazací hlavu od Lynche, mi to kámoška přinesla na VHS kazetě a koukala jsem na to tajně, vlastně ani už nevím o čem to bylo, jen si pamatuju koňský embryo v posteli....

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    FRK_R23: Ani ne. Nohavica byl vedle Jima Certa vcelku bridil - obcas mozna kecal, ale Jim Cert, to byla daleko vetsi, aktivne spolupracujici svine. Ten sam aktivne hledal, stoural a zjistoval a dostal do pruseru hodne lidi.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tyvole, to je hnus! Ono je fakt lepší držet hubu než se pak nechat takhle popotahovat. Okolí si na ní bude ještě dlouho ukazovat prstem ať to skončí jakkoli. A bude to trvat sakra, sakra dlouho. Dost možná to v její hlavě neskončí nikdy.

    Už toho mám dost. Neuteču před tím, skáče to na mě ze všech stran a mám chuť vzít sekyru a všechny ty dřevorubce a spol jít zmasakrovat!!! Fakt mám ty nejčernočernější černé, ba ne, červené!!! myšlenky.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Vždycky, když se řekne Jim Čert, představuju si tohodle chábra...

    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    FRK_R23: trestem pro Jímá Čerta je manželství s Helenou Papírníkovou, takže myslím, že si to odpykává
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SCHWAB: Další udavač jako Nohavica
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    UNSEEN: chci se zeptat, co provedl - jak se odkopal - Jim Čert, ale vlastně nechci.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    BARBARELLA: šel bych, ale tam mi zase někdo bude vysvětlovat, proč mě to srát nemá, tak na to radši seru
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    BARBARELLA: Ono by bylo asi lepší, kdyby se na ty nesmysly nereagovalo. Ona stejně cizí názor nepřijme a zbytečně se to krmí. :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    BEEBLEBROX: a půjdeš teď do co vás sere, že jo? ŽE JO?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    BEEBLEBROX: tim spis, kdyz se dozvim, ze ‘diskusni forum je od toho, aby se na nem diskutovalo’
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Občas mám den, kdy bych tady všem těm ID, co melou sračky, mají potřebu diskutovat o hovnech nebo jen trollí, napsal “drž hubu a di do prdele.”

    Dneska je ten den
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    přiznávám, že nedvědy jsem neposlouchal nikdy a nohavicu jen občas, takže mne jeho vyškrtnutí z osobního playlistu nijak nemrzelo. ale po těch tolkienovkách jima čerta mi trochu smutno bylo, to zase jo...
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    NOFNAK: Takhle jsem se predvedla s kamaradkou z moravy. Poslala mi zpravu: “Spalila jsem si kozu!”
    Premejslim, jak proboha lezela, ze jenom jednu? Nez mi doslo ze nad Z patri hacek.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: A tak jo, toho tomu Hartlovi palec na IG hodim :)) Ten ma pozitivní příspěvky.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: tyjo, tak v tomhle jsem úplně mimo. Ja opravdu nesleduji žádná dramata mezi slavnymi. Celkove se spis zameruji na věci, ktere me tesi, než irituji. Takže Hartla v merku mám, co se Studia tyce, knihy mam ráda, rada narazím na rozhovory s ním. Ale bulvárem nebrouzdam a slavné lidi nesleduji :)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Přiznávám, že po čtvrtstoletí práce s počítači a převážně v telekomunikacích, kde poměrně běžné nepoužívat diakritiku, s tím stále bojuji.
    Např. jak píše GIRAFFKA: od své lékařce: "KOZARKA" tak jsem vážně dumal proč označuje lékařku poněkud vulgárním termínem kozařka, než mi došlo, že spíše než o venerologii, či gynekologii se jedná o dermatologii.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    TRISSIE: Vnímám to velmi podobně. Od převzetí medaile od Putina ho prostě nedokážu snést, ale ta hudba ve mně zůstala a trochu mi chybí.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Vždycky, když někde zahlídnu reklamu na Hartlovy knihy, nebo jeho samotnýho, vzpomenu si na Viewegha. Jak mu asi Hartl musí ležet v žaludku, protože v podstatě obsadil niku Vieweghem po mrtvici opuštěnou. A nepřestává mě udivovat, jak v případě tohoto pána zafungovalo to "pýcha předchází pád". Ne, že bych mu to jakkoliv přála! Jen mě to fascinuje.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: A proto miluju Patrika Hartla, jak knihy, tak osobnost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam