• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FINSON
    FINSON --- ---
    ERVIN: Se přiznám, že mě tahle písnička štípe tak nějak celá, nevím, co bych vypíchnul víc, musel bych to sem vypsat celé...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Když už rady perem držťky folkařům, musím se přiznat, že se pravidelně dojímám u Nevadí od Wabi Daňka, verš "vzteky vysušený, jako troud" je obrat, u kterýho mě zamrazí...
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    NOFNAK: Pod svicnem jsem zvladnul poslechnout cely.. hodne silny/sileny zivotni pribehy..
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Já ve Stáncích odjakživa slyšela, že Ztracená víra hrozný svinec neposbírá. Nedvědi nenedvědi, nějak se to vžilo a "posbírej ten hrozný svinec" je věta, kterou používám na potomstvo pomalu denně.

    A taky přiznávám, že jsem minimálně rok absolutně milovala Kelly Family, obzvláště Jimmyho Kellyho a jeho písničku Nanana. Doteď, kdykoli ji zaslechnu, nahodím nablblý výraz :)
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Zrovna jsem venku velice dospěle roztřískala dva starý květináče. Jsou úplně na sračky. Ale jo, je mi líp a taky je to pořád lepší než obrátit ten vztek proti sobě.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Sem ostuda, táhne mi na 37, tři sestry poslouchám díky staršímu sourozenci defacto od útlého dětství ale na koncertu sem byl až včera...a bylo to skvělý i bez chlastu!
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    TAMARIX: Přesně tak jsem si to představovala já :-) akorát se ani nezvedli, jen si utrhli trávu a udělali pár tahů jak štětcem :-))
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    Parta Hů přichází každou první středu v měsíci.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    RUDRA77: Ale třeba taková parta Hů z trávy, to by mohlo bejt dobrý, jakože kreslená pohádka pro děti. Takový to jako když se Čtyřlístek zmenšil na velikost mravenců.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    NELLAS:
    RUDRA77: Tak to je sranda. :-)) Já si zase představovala, že se pořád jenom válí/zevlí na trávě, nic nedělají a jen občas se zvednou - jakože vytáhnou, protáhnou. A to byly ty tahy. :-)
    RUDRA77
    RUDRA77 --- ---
    NELLAS: já myslel, že losují stébla....pár tahů z trávy... a stejně to furt smysl nedávalo
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Já si zase myslela, že v trávě hrají třeba šachy, že si prostě lehnout a dají pár tahů v té trávě.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MICHELLEDANIELS: pardon, ale tomu vůbec nerozumím.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MULTICAT: obcas mivam po práci tezke nohy, asi je mam teda tluste, dle tve uvahy.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MULTICAT: to víš, že mi to nevysvětlil. Slabý ruce, těžkej zadek. Tak to bylo. Dement. A to jsem byla hubeňour.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MULTICAT: Zajímalo by mě, jestli ti to někdy nějakej tělocvikář vysvětlil. Mně ne. Vždycky nás postavili k tyčím a řekli: "Šplhejte!" Pak jsem chodila asi rok na pooldance, když to bylo moderní. Trenérka tam na mě asi 30 sekund koukala, jak se snažím a pak řekla: "Mně se zdá, že máš ten palec obráceně," a já šplhala a šplahala, že mi byla tyč krátká.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Zvládnul jsem polovinu náhodně vybraného podcastu Pod svícnem a nedokážu pokračovat. Nejen kvůli tomu, co se té holce dělo, ale i kvůli tomu, jak ji dokázala vlastní matka odkopnout, obvinit z lhaní a ignorovat, co se jí dělo. Jak to vůbec dokázala nevidět.
    Tak hlavně, že měla jednodušší život.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Nesnesu nosit pod bundou (jarní i zimní) mikinu. Nebo něco s dlouhým rukávem. Představa, že mám pod bundou cokoli s dlouhým rukávem, bleeeeh. I když mi je kolikrát zima, prostě tu mikinu nesnesu. Teď jak byly ty velký mrazy, tak jsem to zkusil a asi po 200m jsem ji musel stejne sundat.
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    RANDOM_NIGHT: úplně mě zahřála tvoje dětská vzpomínka na Kronďáky :)
    Když mám cestu přes Újezd a úplně nespěchám, tak se u nich ráda zastavuji na pokec a kafe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam