• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    GREAT_R: namalovat bych se ale mohl... to by byl zábavný experiment a alespoň by to rovnou odfiltrovalo nudné (nebo jakkoliv bigotní) ženy
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GREAT_R:
    No :")
    I tam může při osobním setkání čekat neuvěřitelný bizár, ač to tak při psaní nepusobilo.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    FIONOR: Investuj do online datingu... pana jednoslovný odpovědi můžeš odignorovat už tam a nemusíš se kvůli tomu obtěžovat s malováním, oblíkáním a chozením ven.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    FIONOR: to je dost tragický :(
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Absolutně mě nebaví chodit na rande s novými lidmi... vždycky doufám, že to bude alespoň zábavný rozhovor (víc od toho už ani nechci), ale místo toho se musím snažit udržet konverzaci v chodu (protože na otevřené otázky dostávám jednoslovné odpovědi), nudí mě fádní historky bez fantazie a celkově mám pocit, že jen marním čas.
    Randění ve 40 je stejně zábavné jako korporátní videokonference. Vůbec.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    ALZBETAJEM: Dojel jsem do pátýho dílu a ani už nepokračuju. Nemůže bejt každej den posvícení.
    ALZBETAJEM
    ALZBETAJEM --- ---
    LIQUID_SOUND: minulej díl úplně o ničem
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Ach jooooo... Druhá řada Dobré ráno, Brno je v porovnání s tou první slabej odvárek. :/
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Furt čekám, kdy na mě dolehne to, že nejstarší dítě je už dospělé. Zatím mi to asi nedošlo. Ještě si ani nepřipadám stará. Nějak jsem furt puberťák. Občas je dítě rozumnější než já. Baví mě to vlastně dost. Jak už mám v piči. Třeba nabudu rozumu, až nejmladší bude dospělé. Ale spíš asi ne...
    CROSS
    CROSS --- ---
    Se přiznám, že jak čtu odshora, zdálo se mi, že to je Šmucler. Jsem už starej, no.

    (Ten popis by seděl.)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    jo, vypadá jak piča :) i bez těch divných okulí
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Mně zase připadá jako Mimoň

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LORD_DE_SEIS: A mě furt stejně ukradenej.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MAR_TINA: mě zase čim dál tím víc nesympatičtější
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Že je mi Ondřej Brzobohatý čím dál sympatičtější.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Je pro mě hodně těžký ukončit a odejít od něčeho, v čem je mi dobře. Návraty do všední reality mě kolikrát dost rozhoděj.
    FAT
    FAT --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: Už jsme teď tři.
    😉
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GIRAFFKA: V pubertě už nejsem, ale tu hudbu mám pořád moc ráda :")
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NELLAS: se priznavam, ze moje jsou furt. A taky priznavam, ze se cas od casu hluboce zamyslim a dojdu k zaveru, ze jsem tak stara, ze bych mohla mit deti stary tak, jak byli oni, kdyz zacinali..bozani❤️
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    FINSON: to mě těší, že nejsem sama. Teda s výjimkou varlat - já jsem pocitově u gynekologa, nicméně podstata myslím zůstává :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam