• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FINSON
    FINSON --- ---
    GREAT_R: Bassaxofon
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    GREAT_R: Bicí... klidně i elektronický. I ty dokážou dělat pěknej brodel...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GREAT_R: jedno slovo: djembe :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GREAT_R:
    Moc ráda tě pak pozvu ke mně domů!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Chtěl bych se naučit na nějký nový hudební nástroj... něco hlučnýho, čím by se dali terorizovat sousedi. Klasická kytara byla v tomhle strašně neuspokojivá.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Miluju kamarádství, příbuzenství nebo třeba i FWB, které jsou v duchu "mám tě rád, i když se míjíme nevidíme se". Naopak nemám rád když se tyhle věci doprovází nějakým dožadováním mojí fyzické přítomnosti na časté bázi. Ano, bylo by krásné, zajít každým, koho znám, co týden na kafe, ale to se prostě nedá stihnout, nejsem důchodce ani na rodičovské. Mám práci, domácnost, dělám doma větší část vaření a taky mám koníčky.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERRTU: jak jsem docetl komplet diskuzi tak bych chtel zduraznit ze nejsem ve vztahu s ARGANNAH ackoliv ta podobnost me samotneho zarazila :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    dej hospodin abych uz nikdy nemusel resit rande, nebo hledani jineho vztahu obecne. to postupne prokousavani se vnejsima slupkama osobnosti nez zjistite kdo to vlastne je...
    jsem s ni ctvrt stoleti, mame slusnou nadeji na si to strihnout jeste jednou a budou z nas jednou uzasni duchodci.
    buh ochranuj moji kralovnu :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Jako klidně jít i na rande (když už to musí být), ale hlavně abych mohla jít a chodit bez bolesti!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    O tom jít s někým na rande si můžu nechat tak leda zdát.
    Ale dobrý, na procházku můžu jít aspoň s milovaným psem
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GREAT_R: třeba Joker me strašně bavi, ale tj přesně ono, za tim nakreslenym úsměvem se může skrývat kde co.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    přiznávám, že jsem si koupila v sobotu v Sapě i tepláky, černý s maskáčem šedivými a nápisem Brooklyn, kvůli vystoupení a jeden den jsem v nich doma chodila. Muž byl v šoku.
    Ale pak se naštěstí ukázalo, že je nebudu potřebovat a už je má syn... Byl z nich celkem nadšenej.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MICHELLEDANIELS: jsou až moc "Protože můžu!", viď?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KAIAFOX: vždyť my jsme si to slíbily...já se chci hezky obléknout! Pojďme na kávu.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ARGANNAH: Haha, já bych šla na rande i s holkou. Prostě si jen tak pokecat :D. Moje veškerý kamarádky jsou zahlcený dětma, teď jsou pořád všichni nemocný a jediný moje společenský vyžití je buď zpocená v legínách v jedný tělocvičně, nebo v druhý :D.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: desivejsi chlapy neznam
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: mnohem víc, než jednoduchý osoby
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ARGANNAH: já jsem taky šťastně vdaná :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ARGANNAH: no vždyť taky u čtyřicítky se láme ta potřeba někoho uhnat jen proto, aby to za pár let dopadlo přesně takhle :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam