• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TANKIE_: si s nimi nesmis povídat :)))...,, neeeeeeviiiiiis kdeeee jeeee Syndneeeeey? " (hledá se Nemo)
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    ALZBETAJEM: cheche, to já si jednou k relaxaci pustila zpěv velryb a musela jsem to vypnout, páč jsem se smála tak, že mi tekly slzy a nemohla jsem dejchat 8)
    ALZBETAJEM
    ALZBETAJEM --- ---
    DA_NIELA: já si nedávno řekla, že zkusím na usínání přesně nějakou tu sleep music a po 10 minutách sem to musela vypnout, jak mě to rozčilovalo :D
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Naproti na strese neco opravuji. Jeden z chlapu se tam sel prave vymocit na strojovnu vytahu. To mi prislo dost znepokojivy, ale vlastne me prekvapilo, ze nemoci z okraje strechy dolu, coz je rozhodne neco, co bych udelala ja. Kdybych umela mirit. A nebala se vysek.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Přiznám se, že jsem si myslel že vkladní knížky přestaly existovat tak před 20 lety :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    RANDOM_NIGHT: Jsem idiot a musela jsem si to poslechnout. Abych se dostala do postele, musela bych z kuchyně projít kolem dvou velkých zrcadlových skřiní v předsíni. Tu bych zvládla proběhnout. A pak bych byla v ložnici. Kde mám další zrcadlovou skříň přes půl stěny. Asi se teď zrovna nutně potřebuju naučit croquembouche.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Dneska jsem musela poprve v zivote sahnout na svoji vkladni knizku a neco z ni vybrat. Trochu se stydim a hned po prvni vyplate, to tam vratim.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    PIKKMA:
    The Entrance by Gerald Durrell #audiobook #horror
    https://youtu.be/YNvO8uEw5Ns
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    V poslední době jsem si oblíbila takovu tu nanicovatou hudbu - deep focus, healing music, sleep, binaural ... Asi stadium stařecké demence, ale reálná hudba mě sere.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PIKKMA: miluju tmu, stiny a noc. kdyby to bylo jen trochu pracovne a rodine mozny, otocim si rytmus a ziju v noci. jsem klasicka sova.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MAR_TINA:
    Slunce, seno, erotika - doktor Kája "Já mám doma dudy"
    https://youtu.be/gG8GcluUnlA?si=EfpaAomk6l4-Pa4n
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PIKKMA: 🙏
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAR_TINA: V místnosti jsem to neslyšela, ale na vrcholu kopce se to krásně neslo (dodnes věřím tomu, že to v okruhu pár kilometrů popraskalo okenní tabulky).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KURE: jednou jsem to slyšela hrát uvnitř v místnosti a týden jsem se v noci počurávala.
    KURE
    KURE --- ---
    GREAT_R: imho existuje jen jedna možnost. Dudy.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GREAT_R:
    JONY: trubka ne, stačí klarinet :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GREAT_R: tak pak uz me napada jen Theremin:) https://www.youtube.com/watch?v=HgVzb33XAVU
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GANDHI: ten moc nemiluju já
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GREAT_R: akordeon - to te budou milovat. Otce taky meli radi:p
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MICHELLEDANIELS: tak ona ta myslenka vznikla pri jednom foceni mody se vsim vsudy, s celym produkcnim tymem ve Strassburku, ale jina doba to byla definitivne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam