• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Krom samotných holubů, jsou patetická i ta jejich hnízda!🥺
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Miluju holuby. Ráda je jen tak pozoruju, protože sou strašně komický.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Nic se mi nechce
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Chtěla bych umět komunikovat i jinak, než obrázky… nesmim mluvit :D
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    Ze jsem asi zbytecne moc ohleduplna, ale ze to ma na lidi okolo me vliv a nekteri se stavaji ohleduplnejsimi.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Nemám ráda, když někdo říká jméno Vincent ve formě Vincík… proste si nemůžu pomoct , automaticky mi to háže asociaci s močením.
    TRIX_XIRT
    TRIX_XIRT --- ---
    Na střední škole jsem dostala jako dárek od maminky svého tehdejšího přítele hrníček. Používám ho doteď a je můj oblíbený.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KAIAFOX: je to jako na lešení, takovej dunivej zvuk v čelisti :D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GRANTORINO: Bezedná studna. Osmičky jsou imo velkej zážitek... kolikrát v životě máš cirkulárku v puse :D.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KAIAFOX: jsem si říkala, že už toho radši nechám :D tady těch historek se zubama je hodně...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NOFNAK: Mana, proteiňáky, nutridrinky, ať zbytečně nehladovíš ;).
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GRANTORINO: To ne, ale když mi první osmičku trhali v zánětu, museli mi to připíchnout, protože jsem to cítila :(.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Přiznám se, že mě jako technohujera serou články namluvené AI hlasem. Pokud to někomu nevadí, pámbů žehnej. Ale prostě špatná melodie vět, důrazy na špatné slabiky, za mě zatim teda pitomý a nebo se o to staraj lidi, co nemaj takovej cit. Napadá mě analogie z dokumentárního seriálu Identita, kdy v přechodovém období začla bejt grafika doménou lidí co uměli obsluhovat počítač než grafiků. Podobně necitlivé... ZATÍM. Než to bude věrohodné takovým věcem se vyhýbám.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Neumím si zamilovat dostupný lidi. Furt musím někomu podvědomě dokazovat svoji cenu. Včetně sebe sama.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Právě jsem za večer udělala práci, do které jsem se týden odhodlávala. Vykážu to jako několikahodinovou dřinu. Je fakt, že jsem to několik dní v hlavě nosila. Tak se to snad počítá. Jo a díky páteční horečce jsem přišla na docela kreativní řešení jednoho pracovního problému a pak jsem v posteli během soboty zaštupovala devět párů vlněných ponožek. Vlastně to bylo celkem produktivní a zítra na poradě nebudu muset vařit z vody. A k tomu mi nebude zima na nohy :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    GRANTORINO: Mně předloni šestku umrtvovali, ale úplně to nezabralo - u zánětu v kosti se to prý stává. Ten zub byl navíc naprasklý a při prvním pokusu o normální vytažení se urvala korunka, takže mi pak paní doktorka z té díry vydlabávala po kouskách kořen. 40 minut parádního klinik SM.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Zrovna ohledne toho srani, uz od detstvi mam pokazdy nasledujici trampskou voddrhovacku v hlave, kdyz nekde z predlouhy dalky letim na zachod… Ten tahlej countdown kterej se zasekne na poslednich 100 yardech je vic nez vystiznej a prozatim sem to za Mary Ann pokazdy stihnul.

    A samozrejme se vedycky desim chvile az dopadnu jako hlavni hrdina toho songu a tech 100 yardu mi bude osudnejch

    Blizzard
    https://youtu.be/nURViaVp0YQ?feature=shared


    Ne nahodou to uvadim zrovna ted, mel sem po dlouhy dobe tenhle hit v usich vcera vecer cestou z nadrazi domu
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Když sedím na záchodě, tak přemejšlim. Vzpomínám si na různý historky ze života a promýšlim, co bylo, mohlo nebo mělo být jinak.
    Obvykle vymyslím leda hovno, ale mám aspoň půl hodiny klid.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALVATOR: nebo to rozmixujeme tyčákem, pro dítě i boloňský se špagetama, jojo
    CIL
    CIL --- ---
    NOFNAK: polevka z mraženého hrasku, nejdřív ho rozmrazis na tvari a pak rozmixuješ a spis:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam