• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Neumím si zamilovat dostupný lidi. Furt musím někomu podvědomě dokazovat svoji cenu. Včetně sebe sama.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Právě jsem za večer udělala práci, do které jsem se týden odhodlávala. Vykážu to jako několikahodinovou dřinu. Je fakt, že jsem to několik dní v hlavě nosila. Tak se to snad počítá. Jo a díky páteční horečce jsem přišla na docela kreativní řešení jednoho pracovního problému a pak jsem v posteli během soboty zaštupovala devět párů vlněných ponožek. Vlastně to bylo celkem produktivní a zítra na poradě nebudu muset vařit z vody. A k tomu mi nebude zima na nohy :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    GRANTORINO: Mně předloni šestku umrtvovali, ale úplně to nezabralo - u zánětu v kosti se to prý stává. Ten zub byl navíc naprasklý a při prvním pokusu o normální vytažení se urvala korunka, takže mi pak paní doktorka z té díry vydlabávala po kouskách kořen. 40 minut parádního klinik SM.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Zrovna ohledne toho srani, uz od detstvi mam pokazdy nasledujici trampskou voddrhovacku v hlave, kdyz nekde z predlouhy dalky letim na zachod… Ten tahlej countdown kterej se zasekne na poslednich 100 yardech je vic nez vystiznej a prozatim sem to za Mary Ann pokazdy stihnul.

    A samozrejme se vedycky desim chvile az dopadnu jako hlavni hrdina toho songu a tech 100 yardu mi bude osudnejch

    Blizzard
    https://youtu.be/nURViaVp0YQ?feature=shared


    Ne nahodou to uvadim zrovna ted, mel sem po dlouhy dobe tenhle hit v usich vcera vecer cestou z nadrazi domu
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Když sedím na záchodě, tak přemejšlim. Vzpomínám si na různý historky ze života a promýšlim, co bylo, mohlo nebo mělo být jinak.
    Obvykle vymyslím leda hovno, ale mám aspoň půl hodiny klid.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALVATOR: nebo to rozmixujeme tyčákem, pro dítě i boloňský se špagetama, jojo
    CIL
    CIL --- ---
    NOFNAK: polevka z mraženého hrasku, nejdřív ho rozmrazis na tvari a pak rozmixuješ a spis:)
    SKID
    SKID --- ---
    NOFNAK: já jedl ta dětská jídla že skleničky. Když to osolíš, dá se 😀
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NOFNAK: Všechno je kašovitá strava, když to vaříš dost dlouho.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NOFNAK: já jsem dělala tu dýňovou polívku proč asi :D
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Teď už snesu i krvavé historky. Jo a taky nápady na kašovitou stravu, která je něco jiného než krupicová, bramborová kaše.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NOFNAK: jako chtěla jsem přidat historku, že se mi taky ten jeden moudrak rozštípnul a vyřezávala mi ho zubařka na Karláku půl hodiny, ale též jsem si říkala, že to asi nechceš číst :)
    jinak mne v pátek doktor vyndal osmičku asi za třicet sekund a byla malá no, takže celkem ok.
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Klasika :D
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Mám to venku. Doktor byl rychlý a hlavně mi řekl co přesně mi dělá, což je IMO nejlepší cesta proti strachu.
    Díky všem s výjimkou Satoo - historku o zlomeném zubu moudrosti si nechceš přečíst chvíli předtím, než si jdeš svůj zub moudrosti nechat vytáhnout.
    CROSS
    CROSS --- ---
    GRANTORINO: Dovolil bych si ocitovat nezapomenutelnou větu, řečenou mi na klinice v Kateřinské (pravda, před asi 25 lety): nemůžu vám to umrtvit, protože bych nepoznala, kde je to citlivý.

    Běhá mi z toho trochu mráz po zádech ještě dnes, to se přiznám.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NOFNAK: dneska už se to snad ani bez umrtveni nedělá...
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    NOFNAK: mě když dělali resekci tak mě dali takovou koňskou dávku, že jsem zapomněl, že jsem u zubaře. A když sestřička řekla, otevřete více pusu, tak jsem si pomyslel, proč tady na pláži po mě někdo chce, abych otevíral pusu :D.
    FAT
    FAT --- ---
    NOFNAK: Taky jsem byl (posranej). Ale šlo to dost rychle a při výkonu žádná bolest a trochu to bolelo asi dva dny, než se to zatáhlo. To dáš. Já byl na trhání poprvé v životě taky.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Za hodinu budu sedět v křesle zubního chirurga. Poprvé od dětství mi budou trhat zub. Jako vím, že to zvládli jiní a že mi dají (TEDA DOUFÁM) nějaké umrtvení, ale stejně jsem posranej až za ušima.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam