• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    bohužel opoziční demonstraci mužské části petrohradských občanů, s názvem "chleb a hry", se do dějin vstoupit již nepodařilo :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: to je ten slavnej den, co se tak úplně neví, kdy se má slavit, ale odhaduje se, že to bylo datum nějaký mírový demonstrace žen v petrohradu v roce 1917 s názvem "chléb a mír".
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DA_NIELA: mas dva zidy? gratuluji.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Mám Dva Žuby
    Materialistická Dialektika Žasraná
    Militatntní Dvoukolák Žatáčí
    Most Duchcov Žatec
    Můžeš Do Žadku


    VYHULENY_UFO:
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DA_NIELA: coze dneska je? ja se v tehlech vyzvach, ktery si pres socialni site posila posledni generace z fakt nevyznam.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    VYHULENY_UFO: Dneska je MDZ, dneska vsechno!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TRISSIE: tak si je trochu zapatlej maslem, jen trosku :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ano, zeny maji kaceny. nicmene premyslim, jestli sem nekdy v minulosti videl na vesnici zeny s odhalenymi kacenami. myslim, ze to nebylo ani pred sametovou revoluci.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Máme kačeny. Před plotem je vypaseno a za plotem tráva zelenější, tak chodí na vycházky do veřejného prostoru. Domů trefí, nikomu nic neničí, nikam neserou, před auty prchají velmi svižně.
    Baví mě ohromně, jak to lidi vytáčí a popouzí, jak je pořád někdo zachraňuje a zahání, zvoní, telefonuje ... Přitom ještě nedávno chodila drůbež na venkově volně zcela běžně a nikdo se nepozastavil.

    Zato nasráno od čoklů a parkující auta jsou projevem základní lidských práv, neasi. Ach jo.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIAN85: s pěti by to asi ještě šlo, ale to už je hodně dlouho, co jsem měla jen pět dioptrií :-)
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    TRISSIE: Pravda! Dokud to nekrupe :-) (ja se svuj byt naucila i s 5 dioptriemi, hec - jen nikdo nesmi posunout zidli, treba :-D)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIAN85: a taky je pak všude víc uklizeno, čistý okna, nikde ani smítko prachu a tak vůbec!
    (bohužel moje brýle jsou v dioptriích, kdy buď je mám a vidím, nebo je nemám a narážím do zdí, takže tuto metodu instantního úklidu nevyužiju :-)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NIAN85: Proto si manžel bere brýle jenom při odchodu do práce... chce mít doma krásnou ženu.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    BERUSKA_CA: :-D Svet (a lidi zvlast) je hezci rozmazany :-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    NIAN85: Po mnoha letech jsem si nasadila bryle a vydala se ven. Vratila jsem se s prohlasenim, ze to nosit nebudu, protoze na me lidi cumi. Muj tehdejsi pritel me opravil: “Cumi a ty to ted konecne vidis.”
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    INDIAN: Ja zjistila, ze potrebuju bryle, kdyz me pri tenise trefil neviditelny micek do cela :-D A pak najednou ten sok: "tyyjo, tady je vazne reka! A zamek! Lidi maji obliceje!"
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Nejdřív úklid, potom zuby, teď brýle, ale já už se na to téma nechytím, jasný ... :)

    a přiznávám, že korpusová lingvistika už je asi nad moje schopnosti, mám hotovou jenom polovinu testů a fakt už dál nevím, jde to blbě...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ACKO: Jo jsou hodně defaultní. Moje drahá má třeba nějak cylindry (?) a potřebuje speciální skla. Já mám ale prostě jen věkem zhoršení vidění na blízko, tak mi drogerka stačí.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Brýle u drogerie jdou, pokud máte na obou očích stejný dioptrie, což u mě a mnohých jiných není reálná situace. Ja teda bych doporučila přiměřeni v optice, kde na to jsou vybaveni a je to naprosto v pohodě.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    potvrzuju zminena docasna reseni, ze moje zena si k ocari jeste nedosla a s uspechem pouziva brejle moje kdyz nemuze neco precist :)
    INDIAN: za 14 = za 14 dni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam