• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    TANKIE_: Možná gumová kachnička je bližší. Káčata teda taky mají kratší a v poměru širší zobáky.

    Překvapivě přirovnání zřídkakdy 1:1 kopírují předlohu a někdy musíš trochou zapojit fantazii.

    Duck face - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Duck_face

    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    GRANTORINO: takže je to spíš Donald Duck face než jen duckface. Ale asi je moje chyba, že první kačer v mym mozku je obyč kachna divoká. Roky tehle slovní obrat nechápu 8)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    Presne

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    TANKIE_: myslim, že jde spíš o cartoon duckface :))

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TANKIE_: Kdykoli :)))
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    FRK_R23: wtf, to dává smysl ještě míň, dík 8).
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TANKIE_:

    Why is it called duck face?
    duck lips Meme | Meaning & History | Dictionary.com
    Way back in the day before social media, duck lips or duck face was used to describe people whose lips usually looked like a duck's, which isn't very nice… ducks don't even have lips.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Přiznam se, že nevim, proč se tomu říká “mít pusu jako kačer”. Vždyť zobák je jinej nebo se koukam na kačera ze špatný strany? Pls help.

    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Já mám Pragovku, cvičím face jógu a oblíkám se už pár let stejně ,,divně,, jsem tady správně ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VICTO_REA: tohle byl fakt jemne pastelovej alabastr, uplnej ulet,
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    BACCARA: my ho měli kdysi, mělo to snad 0.6 litr. Ale od jistých dob auta, na který se montují kola od skútrů asi ne ne:) ale proti gustu, žejo...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    VICTO_REA: To je možné, úplně to nevylučuji.
    Každý mámě nějakou tu libůstku. :)))
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    BACCARA: ano a světla na Fiat Uno, už jsem slyšela:))
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    PALEONTOLOG: to je taková ta barva sluncem ožlucenych monitorů? Mm lahůdka. tu hráškovou už jsem taky dlouho neviděla. Tu měli zas fabky svý době.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    VICTO_REA: Já mám w210, s tímhle nechci mít nic společného.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VICTO_REA: no souhlasím, zrovna v neděli nás s dětma pustil přes přechod pán v alabastrové oktavii II, tak jsem to hned řkel dětem, že tuhle barvu na škodovce už podruhé neuvidí :))
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    PALEONTOLOG: ano a muži mají mezitím auto buďto černý, nebo bílý nebo stříbrný. O koncernu asi ani nemluvě.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PALEONTOLOG: no to se ale nediv. Stačí se podívat do vohozu. Trochu si rejpnu, ale i tam je málokdy něco zajímavého a největší úspěch mivaji takové ty univerzální barvy, stejný střihy etc za mne nic moc zajímavého. Občas se objeví jedna vlaštovka, ale ta jaro nedělá.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: když se podíváš na hadry, tak to platí o dobrý polovině žen na ulici. stejný hadry, stejný šablony, stejný obchody, stejný časáky. ty rty a plastiky v obličeji mi připadají už jen do počtu
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    GRANTORINO: Ja takhle nepoznala kamaradku, kterou jsem videla po pul roce. Pustila se do botoxu, upravy oboci, rtu a ja cumela, kdo me tak zvesela zdravi. Az hlas me navedl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam