• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    TANKIE_: Možná gumová kachnička je bližší. Káčata teda taky mají kratší a v poměru širší zobáky.

    Překvapivě přirovnání zřídkakdy 1:1 kopírují předlohu a někdy musíš trochou zapojit fantazii.

    Duck face - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Duck_face

    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    GRANTORINO: takže je to spíš Donald Duck face než jen duckface. Ale asi je moje chyba, že první kačer v mym mozku je obyč kachna divoká. Roky tehle slovní obrat nechápu 8)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    Presne

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    TANKIE_: myslim, že jde spíš o cartoon duckface :))

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TANKIE_: Kdykoli :)))
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    FRK_R23: wtf, to dává smysl ještě míň, dík 8).
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TANKIE_:

    Why is it called duck face?
    duck lips Meme | Meaning & History | Dictionary.com
    Way back in the day before social media, duck lips or duck face was used to describe people whose lips usually looked like a duck's, which isn't very nice… ducks don't even have lips.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Přiznam se, že nevim, proč se tomu říká “mít pusu jako kačer”. Vždyť zobák je jinej nebo se koukam na kačera ze špatný strany? Pls help.

    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Já mám Pragovku, cvičím face jógu a oblíkám se už pár let stejně ,,divně,, jsem tady správně ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VICTO_REA: tohle byl fakt jemne pastelovej alabastr, uplnej ulet,
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    BACCARA: my ho měli kdysi, mělo to snad 0.6 litr. Ale od jistých dob auta, na který se montují kola od skútrů asi ne ne:) ale proti gustu, žejo...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    VICTO_REA: To je možné, úplně to nevylučuji.
    Každý mámě nějakou tu libůstku. :)))
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    BACCARA: ano a světla na Fiat Uno, už jsem slyšela:))
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    PALEONTOLOG: to je taková ta barva sluncem ožlucenych monitorů? Mm lahůdka. tu hráškovou už jsem taky dlouho neviděla. Tu měli zas fabky svý době.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    VICTO_REA: Já mám w210, s tímhle nechci mít nic společného.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VICTO_REA: no souhlasím, zrovna v neděli nás s dětma pustil přes přechod pán v alabastrové oktavii II, tak jsem to hned řkel dětem, že tuhle barvu na škodovce už podruhé neuvidí :))
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    PALEONTOLOG: ano a muži mají mezitím auto buďto černý, nebo bílý nebo stříbrný. O koncernu asi ani nemluvě.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PALEONTOLOG: no to se ale nediv. Stačí se podívat do vohozu. Trochu si rejpnu, ale i tam je málokdy něco zajímavého a největší úspěch mivaji takové ty univerzální barvy, stejný střihy etc za mne nic moc zajímavého. Občas se objeví jedna vlaštovka, ale ta jaro nedělá.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: když se podíváš na hadry, tak to platí o dobrý polovině žen na ulici. stejný hadry, stejný šablony, stejný obchody, stejný časáky. ty rty a plastiky v obličeji mi připadají už jen do počtu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam