• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    FRK_R23: dík za opravu ;-)
    FRK_R23: nadlábneš se a bude dobře;-) (ještě líp)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dnes jsem kromě jedné schůze neudělal vůbec nic...
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    LORD_DE_SEIS: ten naboubaranej ve Strahovskym tunelu ho bude mít určitě taky ;-)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Moje hlava si vytvořila předsudek na zemědělce, aniž bych o tom věděl.

    Včera jsem jel cestou z Teplic přes vesnice, protože kvůli dopravní nehodě na D8 zavřeli dálnici.
    Cestou jsem viděl nějakýho traktoristu, který se marně snaží přejet hlavní pozemní komunikaci.
    Ještě před měsícem bych ho normálně pustil, nicméně vzhledem k nedávným protestům, co tady v Praze předváděli,
    jsem si v hlavě vytvořil nějakou podvědomou averzi a tak jsem si řekl něco jako - "Tak si počkej kokote, když máš čas nám do Prahy jezdit dělat bordel.", přesto, že s tim třeba neměl vůbec nic společnýho.

    Myslim si, že těma protestama nezískali vůbec nic a že se jim jen podařilo zase trochu rozevřít nůžky mezi vesnicí a městem.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Právě jsem viděla starší výstup Marka Vašuta, ten člověk je typickej boomer :D konečně vím přesně, co to znamená
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Když platim drobnejma, mám pocit, že se to nepočítá a nákup je zadarmo.
    Paypal taky tak.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    XBAHNO: žejo! “Kámo, ta měla přehnanej baboonass.” 8))
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    TANKIE_: A baboonass je docela hezky slovo! To by se mohlo chytnout.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    SPIKE411: tak fantazie mi nechybi, ale v tomhle pripade je to kapku daleko. Kdyby se ty puse rikalo paviani zadek nebo dve klobasky, asi by mi to cvaklo lip 8).
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    On i ten skutečný kačer tam má teda ten „lem“ (trochu jako by měl rty), který je na těch cartoonových a gumových kachnách jen zvýrazněný v duchu karikatury, případně antropomorfizace.
    A duckface vypadá jak karikatura karikatury.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    TANKIE_: Možná gumová kachnička je bližší. Káčata teda taky mají kratší a v poměru širší zobáky.

    Překvapivě přirovnání zřídkakdy 1:1 kopírují předlohu a někdy musíš trochou zapojit fantazii.

    Duck face - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Duck_face

    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    GRANTORINO: takže je to spíš Donald Duck face než jen duckface. Ale asi je moje chyba, že první kačer v mym mozku je obyč kachna divoká. Roky tehle slovní obrat nechápu 8)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    Presne

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    TANKIE_: myslim, že jde spíš o cartoon duckface :))

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TANKIE_: Kdykoli :)))
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    FRK_R23: wtf, to dává smysl ještě míň, dík 8).
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TANKIE_:

    Why is it called duck face?
    duck lips Meme | Meaning & History | Dictionary.com
    Way back in the day before social media, duck lips or duck face was used to describe people whose lips usually looked like a duck's, which isn't very nice… ducks don't even have lips.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Přiznam se, že nevim, proč se tomu říká “mít pusu jako kačer”. Vždyť zobák je jinej nebo se koukam na kačera ze špatný strany? Pls help.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam