• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    přiznávám se, že od té doby, co jsem někde četla rozbor Tlapkové patroly jako dystopické společnosti, kde v čele stojí politici buď neschopní (starostka Goodwayová) nebo zkorumpovaní (starosta Humdinger) a kde došlo k privatizaci záchranného systému a další kritické infrastruktury (tlapky suplují IZS i opravy silnic a dalších městských budov) a dospělí jsou zmatení, hloupí a hledají pomoc u dětí a zvířat, tak na ten seriál nedokážu koukat stejně :-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MULTICAT: Tlapková patrola je super! Přiznávám, že mám nejoblíbenější tlapku, a to je Rubble.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jsem tak rozložená, že jsem se rozbrečela u happy endu Tlapkové patroly, kterou sledovala dcera.
    :D
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Já se přiznám, že se občas těm deadlinům vyhnu už dopředu tim, že u vedení vyargumentuju, proč danou zakázku nerealizovat a tim pádem mám pak méně práce :-)
    Nutno dodat, že ty argumenty jsou relevantní. Na druhou stranu všechno se dá dělat několika způsoby a často záleží na tom, jak k tomu člověk přistoupí
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FRK_R23: Taky mám výjimečně takový dny. Ale když je do deadlinu práce hotová a nikdo si nestěžuje, tak co by ne.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Většina dámského krajkového spodního prádla mi připomíná spodní prádlo pro staré báby. Hlavně spousta těch růžiček a jiných kytiček vypadá snad už 50 let pořád stejně, moje babička měla tyhle vzory na kombiné, se kterýma jsme si hrávaly se sestřenicema na princezny.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    FRK_R23: mozna usne navzdy.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GIRAFFKA: Měl by si zdřímnout!:)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    FRK_R23: ja jsem zas od pondeli nechutne produktivni az me to sere. Zvlast v tom srovnani, kdyz prijdu domu o 4 hodiny pozdejv nez muj muz, kterej je TAK unavenej, ze nezvladl vyklidit mycku.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FRK_R23: Tak dobrý, dal jsem si šlofíka a jedu na večeři.

    #BeProductive
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    FRK_R23: dík za opravu ;-)
    FRK_R23: nadlábneš se a bude dobře;-) (ještě líp)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dnes jsem kromě jedné schůze neudělal vůbec nic...
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    LORD_DE_SEIS: ten naboubaranej ve Strahovskym tunelu ho bude mít určitě taky ;-)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Moje hlava si vytvořila předsudek na zemědělce, aniž bych o tom věděl.

    Včera jsem jel cestou z Teplic přes vesnice, protože kvůli dopravní nehodě na D8 zavřeli dálnici.
    Cestou jsem viděl nějakýho traktoristu, který se marně snaží přejet hlavní pozemní komunikaci.
    Ještě před měsícem bych ho normálně pustil, nicméně vzhledem k nedávným protestům, co tady v Praze předváděli,
    jsem si v hlavě vytvořil nějakou podvědomou averzi a tak jsem si řekl něco jako - "Tak si počkej kokote, když máš čas nám do Prahy jezdit dělat bordel.", přesto, že s tim třeba neměl vůbec nic společnýho.

    Myslim si, že těma protestama nezískali vůbec nic a že se jim jen podařilo zase trochu rozevřít nůžky mezi vesnicí a městem.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Právě jsem viděla starší výstup Marka Vašuta, ten člověk je typickej boomer :D konečně vím přesně, co to znamená
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Když platim drobnejma, mám pocit, že se to nepočítá a nákup je zadarmo.
    Paypal taky tak.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    XBAHNO: žejo! “Kámo, ta měla přehnanej baboonass.” 8))
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    TANKIE_: A baboonass je docela hezky slovo! To by se mohlo chytnout.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    SPIKE411: tak fantazie mi nechybi, ale v tomhle pripade je to kapku daleko. Kdyby se ty puse rikalo paviani zadek nebo dve klobasky, asi by mi to cvaklo lip 8).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam