• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    TRISSIE: bacha na to, mama musela takhle dohledavat v nejakych archivech prave maturitni vizo protoze na socialce jim chybel zaznam, a ona je sice ing ale musela si to dohledat a dodat sama. jinak by ji kratili budouci duchod.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Tento týden jsem místo školy tak nějak ehm... no promrdala, já to řeknu :D Je to o dost lepší program a necítím kvůli tomu výčitky.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Posledních pár večerů bylo fakt divných a obávám se, že je to mnou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ADELHAIDA: je to "Bella Ciao", takhle vyhledávač najde akorát nějakou italskou restauraci :-) má to anglickej text od chumbawamby, kdyby se někomu italština nepozdávala
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Přiznám se, že mě velmi hluboce zraňuje, když na nějakého z mých dobrých kamarádů známých nebo příbuzných zjistím, že se nechal oblbnout kvazi-médiama typu XTV nebo VOX Tv a začnou z nich padat nesouvislé emocionálně zabarvené fráze o dění kolem nás, které nedávají smysl. Snažím se s nimi v klidu mluvit, nic jim necpu. Jen je mi z toho upřímně smutno, že už zas tenhle manipulativní smrad zasáhl další milou duši...
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    Můj rozum chápe nutnost zbourání albertovske koleje a menzy, ale emoce si jedou po svém... Dnes jsem se byla na místě činu podívat, asi jsem to potřebovala k procesu loučení nebo co. Pak jsem se šla rituálně vyčůrat na záchod ke geologům a v hlavě mi znělo "a stavěli jsme Eiffelovku že snů a peří, ze sirek". Prostě je to tak, je to už Yesterday, a já jsem velká rozumná holka, přece, kurva.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ADELHAIDA: Děkuju, rozšířila jsem si obzory. :-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Dcera přitáhla ze školky písničku "Ciao bella" a chtěla vědět, o čem je. Tak jsem ji z edukativních důvodů pustila na YT a normálně jsem se u toho překládání rozbrečela.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    MULTICAT: to bude spíš alergie
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Sedím na louce mezi vstavači nachovými a z té krásy mi tečou po tvářích slzy.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    "Aspoň tu maduridu kdyby udělal."

    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    OPERAHYPNO: Fejkoví taky aspoň nedostanou impostor syndrom.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    VYHULENY_UFO: to jo protože ten falešnej, když se něco posere prostě odejde protože nemá zodpovědnost a je to, vyřešeno. protože lidi reálně k doktorovi z 90% choděj si jen stěžovat nebo simulovat, případně požívají výhod nějaký z nabobtnalého souhrnu diagnóz, takže to nakonec vypadá že postižený jsou uplně všichni tak je to vlastně k dobru věci. Nakonec, když ti řekne fejkovej doktor že je to v pohodě a nic ti není, jen máš třikrát denně zdravit slunce, než když ti ten pravej udělí diagnozu že se ti nechce ráno vstávat do práce a bojíš se pozdravit sousedu a vyředí tě ze života. Jinak z fejkovejch povolání mám zase asi nejraději fejkový fízly
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OPERAHYPNO: priznejme si, ze dnes vlastne muze ordinovat falesnej doktor a pacienti budou spokojenejsi, nez kdyby byl pravej. o fejkovejch pravnikach uz sem taky slysel...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ATUARFIK: Ta ani omylem nestačí, na to je Università degli Studi di Torino, Facoltà di Gastronomia Nazionale, Dipartimento Brodi, Zuppe e Consommé, případně Università di Roma, Facoltà di Alimenti Liquidi.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    VYHULENY_UFO: myslim že nekontroluje. když k tomu přičtu, že babička která maturovala někdy za války v protektorátu určitě tehdy dokazovala znalosti, který sou nejen dneska neplatný ale možná i zakázaný.
    Panuje v tom asi klasickej biro-bordel jako s titulama. Nakonec ve výrobně vizitek po nikdom nikdo osvěčení o doktorátu a podobně vidět nechce. Takže jako starej Pečinka - Napište tam Doktor Umění a Šup na Aukro prodávat fejkový Špály s Lhotákama
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GREAT_R: tak vysvědčení už jsem předkládala během profesní kariéry mockrát, ale zajímali se vždycky jen o to vysokoškolské :-)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GREAT_R: Na italský polívky je potřeba maturita?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam