• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TANKIE_: Na ty telegrafní sloupy jsem se ovšem těšila.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Z takzvaného kámoše se stala koule. Těší mě to, protože na mě sere.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    FRK_R23: přines plošiny, budou 8)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TANKIE_: To je ovšem veliká, veliká chyba.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NOFNAK: souhlasim. Ale ty fotky jsou podle mýho profi a jsou to nádherný fotky přírody. A je jich 50. Nebudu plnit 24 hodin zásobníky fotografiemi telegrafních sloupů z 20. století ani fotkami z výletu po naftových plošinách 8).
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    TANKIE_: Mejdan?
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Promítání fotek z cizí dovolené mne vždy dost nudilo. Představa, že se budu koukat na fotky z cizí dovolené a ani z toho nebude bonus splnění společenské povinnosti, mi připadá skoro děsivé.
    Nicméně vypadá to, že pár Nyxáků bude mít prima párty a upřímně Vám to přeji.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Tak to já se teda přiznam, že mam aťák v Žitný 8).
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ... teď už jen sehnat dost velký prostor, abychom se tam všichni na to promítání vešli :))
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    NICOLLETTE: Právě dnes večer jsem digitalizoval diáky z léta 1980.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    TANKIE_: my máme jinak doma funkční promítačku na diáky... Zrovna o víkendu jsme si promítali nějaké z mužova dětství...
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    (a doufam, ze se ted nekdo neozve, ze dotycnou zna a chce tu fotku zpatky :))
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    TANKIE_: mam v praci za monitorem pripichnutou tuhle fotku, kterou jsem taky nasel na ulici. Kolegove si mozna mysli, ze to je moje mama zamlada, ale nemam potuchy kdo to je. Proste se mi libi.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TANKIE_: Já jsem se takhle k díákům dostal když jsem kupoval obaly, prodávajícímu se to nechtělo vyndavat. Byli moc pěkný, dal jsme je na FB a za pár dní mi psali z jednoho muzea jestli bych jim je nedaroval :)

    Lidi zahazujou poklady :/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TANKIE_: hledej dál. Tu kuchařku na dezerty mám finsko-švédskou.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MAR_TINA: ono je to možná Švédsko. Ale finské občerstvení potřebujeme 8)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SPIKE411: pořád, a to se přiznávám, mě fascinuje možnost, že jako osoba s rodným číslem, datem narození, bydlištěm a ičem a dičem budu mít problém, když mi někde do papírů někdo zapíše Martína nebo Martïna. A že ten problém nebude mít on, ale já.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    MAR_TINA: IČ(O) je spíš záležitost Živnostenského úřadu. Finanční správa používá DIČ (nebo RČ).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TANKIE_: mohu upéci finské občerstvení
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ACIDQA: oni nepoužívají rodná čísla a ičo? Jak to dělají u Nováků? Tolik otázek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam