• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    PALEONTOLOG: To Infinity And Beyond.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SPIKE411: ten Mac byl tenkrat strasne nadcasovej :) Myslim, ze mi jel ještě min 10 let, protože ho pujcovala dceři na pohadky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AZTEC_MIA: jaky vsichni, nedal jsem ti dislajk ani te neprudil.. naopak bez si za idealem! sky is the limit, vis jak
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    SPIKE411: To ti přeju. Já si veškerou svoji techniku vždycky cvakal sám a je to prostě fakt díra do rozpočtu. Těžko se mi pak vysvětluje našemu kapelníkovi, co pracuje ve velkym softwarovym korporátu, že provozuju plečky. On prostě fasuje iPhony, iPady a Macbooky v plný palbě kolem kila a furt mi to dává hrozně sežrat...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AZTEC_MIA: rozejdi se s nim kvuli koureni, to je legitimni. zanechte rekonstrukce a rodinny pospolitosti a poradne mu to osol. cosi to jako dovoluje!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Poslední (a vlastně asi i první) telefon za vlastní peníze jsem si koupil v roce 2007, Sony Ericsson Z610i. Počínaje nějakým rokem 2012 používám pouze firemní telefony, první byl HTC Evo 3D. (SE jsem finálně zlikvidoval někdy minulý rok, ale do té doby byl jako funkční záloha, jakkoli značně odrbaná. Firemních telefonů jsem vystřídal docela dost, nějaké jsem rozmlátil, jeden ztratil, ale záměrně beru spíš lacinější modely a aspoň ty dva roky mi vydrží.)

    První počítač za vlastní peníze jsem si koupil taky v roce 2007, bílý MacBook (early 2007), poslední pak v roce 2011, Lenovo T420. Od té doby mám myslím teprve druhý firemní počítač. (Lenovo slouží dodnes, MacBook v zásadě taky fungoval, ale minulý rok jsem ho místnímu ID daroval na ND.)

    První a poslední monitor za vlastní byl HP ZR24W v roce 2010, ten jsem minulý rok vyměnil za vyřazený takřka nový 27" Dell z práce. (HP fungoval, daroval jsem ho přes místní ID do nějaké školky za rohem.)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    furt si pletu baklavu a balaklavu. jednou se neštastně přeřeknu a skončim tak že se budu ládovat kuklou na hlavu a po ksichtě si budu rozmazávat pečivo.
    AZTEC_MIA
    AZTEC_MIA --- ---
    AZTEC_MIA: Ale hlavně - peklo byl až moc silnej výraz, měla jsem to formulovat jinak. Holt se účel vypsat se na nyx mezi anonymní lidi a pustit to z hlavy úplně nepovedl.
    AZTEC_MIA
    AZTEC_MIA --- ---
    FRKOLKA: Zástupný důvod mnoha dalších problémů samozřejmě.
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    AZTEC_MIA: a je to kouření natolik zásadní problém, aby bylo "peklo"?
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    AZTEC_MIA: jestli mi něco spolehlivě vždycky vrátilo chuť na cigarety, tak to byl stres či úzkost. možná bych se spíše muže zeptala, co se děje.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AZTEC_MIA: tohle je na hovno, zavislosti by se nemely pred sourozenci tajit. neni nic trapnejsiho nez clovek, ktery tvrdi, ze nehuli a pak na tajnaka utika hulit.
    BEARDY
    BEARDY --- ---
    Neplatí měsíční zálohy a já mu to mám celý zaplatit? Nasrat.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dojíždím do práce vlakem, pracuju mezid devátou a pátou a "My baby takes the morning train" už asi z hlavy nedostanu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TANKIE_: Na ty telegrafní sloupy jsem se ovšem těšila.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Z takzvaného kámoše se stala koule. Těší mě to, protože na mě sere.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    FRK_R23: přines plošiny, budou 8)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TANKIE_: To je ovšem veliká, veliká chyba.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NOFNAK: souhlasim. Ale ty fotky jsou podle mýho profi a jsou to nádherný fotky přírody. A je jich 50. Nebudu plnit 24 hodin zásobníky fotografiemi telegrafních sloupů z 20. století ani fotkami z výletu po naftových plošinách 8).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam