• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: no systemem vsuvek mezi dulezite zpravy vicemene nuti
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PALEONTOLOG: Nemusíš. Nikdo tě nenutí poslouchat rádio :)
    KURE
    KURE --- ---
    ALESH: problém je, že to docela hodně lidí považuje za důležité :/
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: no vidis jaky blbosti musime poslouchat?!
    ALESH
    ALESH --- ---
    LORD_DE_SEIS: s mikrofonem za hokejem ... puvodne jsem o tom chtel napsat taky, sileny.
    NELLAS: to byl pokus o vtip.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ALESH: největší lobotomie je na radiožurnálu kolem 17 hodiny, kdy se asi 10 minut střídaj jednotlivý sportovní komentátoři z úvodu jednotlivých utkání s informací, že stav utkání ve druhé minutě je 0:0 a že slovo předává dalšímu reportérovi ze zápasu Třinec-Ostrava, kterej řekne to samý
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Ale kdyz jsme u toho, tak ještě přiznám, že jsem si právě opravila pračku a vyrobila vodováhu. Obcas se povede v rámci oprav i nejaky bonus.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ALESH: Ehhm, 4:7 není remíza :D
    SITH
    SITH --- ---
    ALESH: random top3 výcuc událostí na brzké zpravodajství, když poslouchám rádio: "Mongolsko napadlo Severní Koreu, vláda upravila výpočet důchodů a Sparta remizovala v Brně 2:2".
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LORD_DE_SEIS: pocitat a mluvit je jedine co umim a vubec se tim netajim. Oni všichni nemusí umet všechno, tak z toho nebud smutnej.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MICHELLEDANIELS: ty abys taky něco neuměla...
    tyhle lidi "Všechno vim, všechno znám, všude jsem byl a kde jsem nebyl, tam se chystám" mi vždycky přišli hrozně votravný
    ALESH
    ALESH --- ---
    SALAMAN: uplne presny. Jakoze jeste to chapu na komercni televizi/radiu pro plebs. Ale proc mam proboha kazdou pul hodinu na zpravodajske stanic CRo+ poslouchat, ze Boby Brno remizovalo s Kedrou Ostrava 4:7. Kolik promile lidi tohle zajima? - a pokud je to zajima, muzou si to zjistit na 3 kliknuti rychleji a prehledneji.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOFNAK: me se, kdyz v radiu spusti sportovni zpravodajstvi, normalne az vypne mozek :-) jako kdyz mi neco vysvetluje zena, nebo tak neco:)
    BSB
    BSB --- ---
    chléb a hry?


    SALAMAN:
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NOFNAK: Já nikdy nepochopil, proč jsou v televizním vysílání za sebou zprávy, sport a počasí. Proč sport WTF?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Přiznám se, že jsem dane počítala uz na základce a nechapala proč jsem to uměla jedina. Už asi trochu chápu...
    Ale co, ja zase nenakreslim psa, aby nevypadal jako kůň a naopak :))
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    z nejakejch zvracrnejch duvodu me vzdy potesi, kdyz vychytam obed presne na 12, kdyz mi tu na Letny bimbaj zvony
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Nezajímá mne sledování sportů v TV. Irituje mne, když někam přijdu a řve tam z TV fotbal. Tomu se však většinou mohu vyhnout.
    Jsou však období v roce, kdy se nedá uniknout. Třeba teď, v kantýně plakáty slibujici výhru hokejového merche za dvě lahve koly, v obchodě Vyhraj lístky na MS, všude to leze. Ještě že nekoukám na klasické televizní vysílání.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    ENDER: mrtvej kůň bez mozku ano, Tankie ne. 🖤Lucky you.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam