• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Přiznám, že se čtyřma chlapama doma nějaký ten zápas proběhne, naštěstí víc frčí F1 - to vstávaj i v pět ráno. aby nepromeškali start apod.. já zas fandim Věrce Mikulcový a sleduju jiný cvičky na netu :D.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RAINBOF: to ja skoro taky, ale byl jsem pri tom v praci
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Prospal jsem den.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Jako malá sem tyhle olejicky do koupele žrala (doslova) :")
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    MULTICAT:
    MULTICAT: No vono je to fakt těžký, pokud člověka vůbec tendle fotbal/hokej nezajímá. Onehdy v jedný práci, se o tom se mnou někdo furt potřeboval zkoušet bavit, trvalo mi to 2 roky než pochopili, /a to jsem jim to hned od začátku řekl/ že jsem naprosto antisportovní člověk, a že mě to nejen nezajímá, ale taky že vůbec nevím o co jde. Chvíli mě napadalo, že mě tím jen zkoušeli srát, že jsou domluvený, ale nebylo to tak. Prostě marnost. Některý musej holt zajímat každýho, asi proto to dávaj po zprávách.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    SITH: A dnes už ani podle vlajek na autech nepoznáš, jestli celá republika fandí, nebo magoři mají sraz
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Ráda sleduju gymnastiku, lehkou atletiku a silniční cyklistiku. Ale nikdy jsem neměla televizi, takže to bývalo dříve, když jsem byla třeba u rodičů.

    Hláška, že celá republika fandí, mě irituje (no, spiš se*e). Je mi to totiž úplně jedno. A nechci do toho bejt vtažená.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SITH: nejradši mám ty, co se nežinýrují si přisvojit výhru svého oblíbeného klubu a nadšeně vykřikovat, že "oni vyhráli", přestože na tom kromě otravného hulákání neměli žádné přičinění.
    Samozřejmě v případě prohry to zkazili ti blbci hráči.
    No je to prostě celý hroznej bizár.
    SITH
    SITH --- ---
    "celá republika fandí našemu národnímu týmu"
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    LORD_DE_SEIS: no vidíš a já jsem poslední dobou tak nadšená z žen, že sleduji i je.. a už ted se domlouvám s klukama, kam budem chodit na zápasy.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KOPRETKA: to je moje noční můra... to už bych radši seděl v čekárně u zubaře
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    se teda přiznám, že MS v hokeji sleduji pravidelně od patnácti, kdy jsem chodila s hokejistou... Když byla dcera malá a chyběla mi ta atmosféra hospody, vyrazila jsem na zápas slovensko kdosi do Riedráčů a tam vyhrála 4 lístky na večerní zápas česko - Lotyšsko. Jaké bylo naše překvapení, když jsme zjistili že jsou do VIP zony..))
    Řadí se to k top zážitkům mého života, jsem ta zelená.)

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MORIARTY: ape tak taky jsem se takhle jednou vylil, v usti na severni terase. to jsem sel do hospody pro startky a tam byl zapas kvitove a wiliemsove. no uz nevim kdo vyhral, ale dobre jsem se pri tom nachmelil :) sport neni jako uplne spatnej :-)
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Já se přiznám, že mě sport na obrazovce taky nikdy nebavil, ale tak před dvaceti lety jsem tyhle mistrovství a turnaje měl za dobrou příležitost, jak být už od odpoledne až do noci s kamarádama v hospodě a pít pivo za pivem. Často jsem ani nevěděl, kdo s kým a proč na tý televizi hraje. Jsem jako ta blondýnka z reklamy: -"Góól" -"Jůůůůůů. Náš?"
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KURE: Tak ať si to považují za důležité někde doma a neobtěžují s tím okolí.
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    SALAMAN: Ja jsem rada, ze poznam hokej od fotbalu, ale ted jsem u nasich zaslechla znelku a uplne mi nostalgicky nabehlo, jak jsme v pyzamech, po veceri a pod dekou cekali na patecni film, bramburky ready a ta znelka znamenala, ze uz se to blizi a deda bude chtit, abychom byli zticha a tata bude nadavat, kdyz jeho tym nebude dobre hrat. A pak bude ten film. Az do desiti! A pak vikend.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: no systemem vsuvek mezi dulezite zpravy vicemene nuti
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PALEONTOLOG: Nemusíš. Nikdo tě nenutí poslouchat rádio :)
    KURE
    KURE --- ---
    ALESH: problém je, že to docela hodně lidí považuje za důležité :/
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: no vidis jaky blbosti musime poslouchat?!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam