• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: jestli má... okurku... této velikosti, tak chápu, proč musí lovit jen mezi dívkami mladičkými a bez zkušeností! :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    AXTHEB: stejne jsou ty texty takove... no kdyz jim clovek nerozumi, dojem z pisnicky bude lepsi! :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: srsly wtf
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Uklidim okurky...

    Nesnáším svou představivost!!!!!!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM:
    A už se mi stýská, pitomej čas, už musíš jít,
    uklidím okurky, polštáře, naposledy pusu ti dám.
    Ruce si chvíli nebudu mýt,
    pel z tvojí kůže nechci si vzít,
    tak zase zítra, ty můj vánku milovaný.

    ... některá přiznání jsou holt taková. Trošku nepříjemná.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Já už jiná nebudu!
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    jduvenblejt...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Proto se snažím nevnímat texty. Neusnadňuješ mi to.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Dlaní kroužíš blízko mojich úst,
    tvé prsty voní, lásko, touhou našich chvil a tělem mým,
    v rádiu nám brácha něco hrál,
    kočovní herci jeli krajinou a za nimi šel nocí i můj stín.

    Moje nejoblíbenější. Při przneni Pavlínky k tomu hrál brácha :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Naskočily mi na youtube písničky od Nedvědů. A když ignoruju texty, tak se mi to hezky poslouchá. Akorát jak se zaposlouchám, tak mám úplně husí kůži, jak je to slizce úchylné. Melodie mají ale příjemné.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TRISSIE: Chm, já to chápal "černou jako černo na duši", tj. že má depku, protože dostal kopačky.
    KURE
    KURE --- ---
    ARGANNAH: je to prý nějaký německý komik, co nazpívává jazykolamy. Mě je taky sympatickej. I když asi bych nešel tak daleko že mi přijde sexy :)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Miluju to, co generace Z (hlavně v Americe), dělá s jazykem.
    Ve srovnání s GenX a Mileniály je to osvěžující jako lesní požár následovaný povodní. Totálně lit & based!
    No cap!
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    KURE: To mi teď pouštěla starší holka (15). Tak abych byla ontopic, přiznávám se, že mi ten chlápek v růžový košili připadá sexy. A co hůř, řekla jsem to dceři a ona na to "žejo! Mně taky."
    KURE
    KURE --- ---
    TRISSIE: nechutná ti rebarbora? :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KURE: jestli se mi do playlistu dostane tohle, tak si tě najdu a stanou se ti ošklivé věci! :-)
    KURE
    KURE --- ---
    TRISSIE: přihoď si tohle :D
    Barbaras Rhabarberbar (feat. Marti Fischer)
    https://youtu.be/ZYkBf0dbs5I?si=m-fF34zhuNP4HNPj
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ale na druhou stranu zas mám spoustu písniček oblíbených právě proto, že těm slovům rozumím, a líbí se mi text. A pak mi vznikaj na youtube na první pohled bláznivé playlisty, kde Hegerová střídá Adele a Boris Vian osmdesátkové filkové písničky :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: představ si tu hrůzu, když pasivně rozumím krom angličtiny i písničkám v němčině, francouzštině, španělštině a teď i ruštině!

    Aneb zdravíme pána, který má košili stejně černou jako jeho duše, a slečnu, co zná taxikáře Joea, co nejede k automatu na sodovku, a jejich kolegy!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    UNSEEN: bohužel to mám i v angličtině. S každým dalším jazykem ubývá poslouchatelná hudba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam