• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FAT
    FAT --- ---
    BACCARA: Odebírat jsem nemusel, ale byl jsem ve fabrice se zbrojní výrobou a tak tu azbuku dodnes znám, přečtu a přeložím si.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Moc si ze základky z civilní obrany nic nepamatuju... jenom, jak jsme se evakuovali z učeben s plynovejma maskama. A pak leštili sklíčka masek... a chobotama po sobě flusali papírky.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MICHELLEDANIELS: Já? Já si nevsadil. Já jenom volil Káťu Stačilo. :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    R_U_SIRIOUS: priznat, že jsi vse vsadil na jedno číslo a prohrál. To chce koule :))
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    GIOMIKY: Nechceš se raději k něčemu přiznat?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Považuju Oasis (resp. tu muziku, kterou znám víceméně z devadesátek) za fajn kapelu. Tak.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    AXTHEB: Jako obvykle, nikdo za nic nemůže, nic se tím nedalo dělat, mám se zeptat někoho jiného, ty nevíš o tom, jak klauz rozprodal všechny podniky na kupónky nic, rozpuštěná armáda zemanem nás netrápí a vlastně ta inflace není kvůli tomu, že ze starýho města je matrjošková výstavka, protože nikdo tam vlastně bydlet nechce, když tam (v centru) nikdo nebydlí... a pak mu máme stavaře, bohaté to bagristy, kteří nevědí, co s prachama, když nám rozprodali kompletní interéry poloviny těch moderních, poblitých hotelů, na kterým stojí naše HDP
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KURE: a nakonec to bude jedinej, co nam zbyde...;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SPIKE411: V mém vydání Neverwhere to je dokonce na konci jako přídavek. Taky to pokaždé čtu jedním dechem :D
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    PESTRYPAPOUSEK:
    How the Marquis Got His Coat Back by Neil Gaiman | Goodreads
    https://www.goodreads.com/book/show/26838903-how-the-marquis-got-his-coat-back
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    VYHULENY_UFO: na Švýcarák nemáš, smaž si víc
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KURE: o tom zadna, starnuti neni nic pro zbabelce :-) Ale ja jsem asi notorickej optimista, protoze mam pocit ze ty negativa a pozitiva se tak nejak navzajem vyrovnavaji.
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    v aktuálním tématu jsem zajedno s [TRISSIE @ PŘIZNEJME SE...], ale přiznávám se k jiné věci: že jsem závislá na četbě knih, to vím dávno a je to za mne cajk. Ale že se mi vytvořila kuriózní závslost na Gaimanově Nikdykde, to už je trošku...no, podivné, řekněme. Právě to dočítám, tipuju tak přinejmenším po osmé, a tvl zase přemejšlím, jak to bylo dál s Carabasem a že fakt hodně chci vědět, jak se Richard zabydlel v Podlondýně a jaktože Starej Bailey má ptáky rád a přitom je i jí, a... Že má Gaiman v hlavě dosti nepředstavitelný věci, to vím (a je to skvělý), ale aby šmarjá nehráblo mně...!
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Vzpomínka na starý dobrý časy: Na začátku byla myšlenka na sociální spravedlnost. Soudruzi ale neznali jednoduchý pravidlo: kvalitě cílů odpovídá i kvalita prostředků a vice versa. Když ne, je to špatně.

    Takže nakonec šlo jen o prachy, fízlování, bonzování, vraždění oponentů a celkově sociální nespravedlnost. A taky pár paneláků na rozdávání na čekací listinu...

    Jestli na něco vzpomínám (ročník 1977), tak na šikanu, Moskevské vajičko, jolku, Milovické kasárny a Rusáky s kulomety, později na IQ 151. Jinak jsem si v tom odchodil téměř celou ZŠ a vyhrál jeden pohár brankáře za TJ Královice. Ale chvilku bylo i metro za dobrovolný vstupný! Pak to soudruzi museli bůhvíproč zrušit.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KURE: Nevrátí, ale nebude tě to tak srát
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    HEJSEK23: v tom bylo úplně všechno, kam se hrabal PIF :)))
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    BACCARA: v něm bejval ten plastovej vinyl?
    KURE
    KURE --- ---
    KOPRETKA: jestli mi jóga vrátí schopnost tři dny pařit a bejt ok, jdu do toho :D
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KURE: začni cvičit jogu, se to vrátí..
    KURE
    KURE --- ---
    BLOWUP: mě trochu chybí ta odolnost a ohebnost mládí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam