• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VESTIGIA: fun fact: většina pavouků, kteří žijí v domech, jsou uzpůsobeni právě k žití v domech, a venku nepřežijou.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Co se týče pavouků, jsem dost pověrčivá. Zásadně je nezabíjím a vynáším je ven, když už se mi zdá, že je jich doma moc. Výhodou je, že je mám docela ráda a nebojím se jich. Jen jednou muž zabil pavouka, který si udělal hnízdo v našem Jeepu a ještě ten den jsme měli autonehodu. Jak říkám, pavouci se u nás prostě nezabíjí :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: Navážu, protože ti naprosto rozumím: Na chalupě máme plno obrovských pavouků, druh neznám, ale uvnitř je nechci. První dva roky jsem je chytal a živé vynášel ven, teď už je bez milosti beru smetákem nebo vysavačem a říkám jim u toho "sorry, ale je vás moc".
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    máme doma třesavky, beru to jako víceméně nutnou součást výsady bydlení u lesa. Kdyby šlo o pavouka Josefa žijícího svůj klidný život za záchodovou mísou, byla bych v klidu, ale jich je jaksi z podstaty věci HODNĚ. Tím myslím FAKT HODNĚ. Nedávno jsem vymalovala kuchyň a sleduji, jak den za dnem hrdinně dobývají prostor zpět. Přiznání číslo 1: před likvidací každého exempláře řeknu "promiň" (a myslím to dost vážně). Zatím mne nikdo u toho nepřistihl.
    Přiznání číslo 2: řekla jsem to kamarádovi a on, výsostný logik, mi nabídl východisko: "Já jim říkám, venku je vaše prostředí, já ho navštěvuji a zas se řádně vracím do toho svého. No a tady je zas MOJE prostředí...". A mně tenhle logický návod emočně dost ulevil. (Kde se další rozvoj mé empatie zastaví, to se radši neptám...)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Tuhle limonádu jsem si koupila jen kvůli obrázku, chuť je značně umělá...

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KAIAFOX: si nestěžoval, já od svejch dvanácti let spím v pokoji s akváriama a uspává mě bublající voda. Víš jak je těžký najít hotel vedle vodopádu?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ERRTU: A co to ticho v chatě u lesa? Víte, jak blbě se tu spí? Vraťte mi moje tramvaje a vrtulníky!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERVIN: citim tvoji bolest! nesnasim kdyz musim spat jinde nez doma ve svoji posteli!
    dovolena, odpocitek a relax neni o tom ze budu rano vstavat, chodit ven, videt veci a potkavat lidi! chran buh, v podezrelem cizim miste!
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Dojímá mě olympiáda.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ERVIN: co teprve s malejma dětma...to pak taková dovolená dostane úplně nový rozměr...nakonec zjistíš, že nejvíc si odpočineš v práci
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ERVIN: presne, za nejvetsi bohatstvi povazuju moznost uskutecnit spontanni napad..
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Jsem neuvěřitelně línej člověk!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Vidíte? Tolik možných příběhů!
    KURE
    KURE --- ---
    BALAENA: pro ochočenou želvu Helgu přece.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KURE: a olivy byly k čemu?
    KURE
    KURE --- ---
    ALESH: třeba ji bolely zuby a potřebovala víno na bolest a pizzu jako studený obklad :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ALESH: Hele hele!
    ALESH
    ALESH --- ---
    NELLAS: hezky vecer s mrazenou pizzou? Ok :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já si beru nevyzvednuté účtenky ze samoobslužných pokladen a cestou ke koši je čtu a soudím lidi za jejich nákupy (víno, olivy a pizza - to bude asi hezký večer, a tak).
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Sbiram poztraceny nakupni seznamy cizich lidi. Odstartoval to "chleba, salam, fazolky a PARECEK" a nic dalsiho uz neni tak dobry...i kdyz "péčo na sníďu" doma trochu zlidovelo.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    To je vtipný, já ji naopak nemůžu vystát..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam