• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: Vždyť je to jasný potápěč.
    KURE
    KURE --- ---
    arachnofobii netrpim, ale dnešní kávu si nepřiměřeně často kontroluju na nezvaný plavce...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Fuj dpč!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tady diskuse o pavoucích a pak na mě na FB vyskočí tohle...

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Dnes jsme se navzájem pozorovaly na snídani s jednou velmi “tělnatou” Britkou.
    Já ji záviděla, že není líná si nakrájet kiwi na čtvrtinky (protože já líná jsem - strašně mě to nebaví) a ona zase zírala na mě, jak si vychutnavám tiramisu.
    Na co asi tak myslela? Že se na to může vysrat a zajde si taky pro jednodušší variantu, nebo že mě bude dál s tím kiwi provokovat?
    Mrcha jedna :D
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    Jednou jsem si musela dat panaka, abych dokazala vysat pokoutnika, kteryho jsem sice opatrne lovila do sklenky, ale zdrhnul a ja zpanikarila. Ten zvuk o trubku vysavace si pamatuju doted. Bydlime v prizemi a pokoutniky, caste to navstevniky, nam lovivala nase fenka. To jsem byla z obliga. Ja se lekla, zajecela a ona ulovila a ochranila me. Letos ale odesla behat do nebe, tak snad me muj muz a syn ochrani sami.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    OPERAHYPNO: Na, prosimtě, tohle sis zapomněl, ty mudrlante

    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    MADIETTA: díky moc ❤️
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: jestli ti to pomůže, třesavky jsou pěkný mrchy, úspěšně zabíjí a svojí početní převahou nahrazují naše původní české pavouky. Třeba takovou johanu už jsem neviděla hoodně dlouho.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Máme doma sklípkanici a jmenuje se Weedo. Když se svlékne má krásně fialový chloupky. Ale vždycky to se mnou otřese, když popoběhne v terárku, uh.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    TRISSIE: ano! ano! ano! malej princ, sofiina volba, čtyři dohody, všechno to patří do stoupy!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VESTIGIA: nemám odkaz na článek, ale zrovna jsem o tom poslouchala podcast - nejnovější díl American Hysteria, rozhovor s odborníkem na pavouky. Doporučuju. :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Sofiinu volbu jsem četla jako puberťačka, ale film jsem před tím, než se mi narodily děti, neviděla.
    a asi už se na něj nikdy nepodívám, protože vždycky začnu a musím to vypnout, protože to prostě nejde.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    MADIETTA: btw, nebyl by k tomu nějaký odkaz na článek, nebo studii? Docela by mě to zajímalo. Díky :-)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    MAR_TINA: Viď?
    Terrifying tarantula hawk wasp drags away huntsman spider to lay larvae that will eat it alive – The Sun | The Sun
    https://www.thesun.co.uk/news/10585217/terrifying-tarantula-hawk-wasp-huntsman-spider-australia-picture/
    (slabší povahy neklikat)
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    MADIETTA: však taky píšu, že to dělám výjimečně a ty potvory, co vyhodím, se hned vrací. Mají asi nějaký radar.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VESTIGIA: fun fact: většina pavouků, kteří žijí v domech, jsou uzpůsobeni právě k žití v domech, a venku nepřežijou.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JAMILLOS: ještěže nežijeme na planetě Austrálie
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    S hrdostí se přiznám, že po několika letech spolužití nejen že mi pavouci nevadí, ale dokonce už ani nevyšiluju, když mi při nočním pochodu přes polštář zmizí z dohledu a není jisté, kde jsou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JAMILLOS: na to halt nemame tu spravnou atmosferu, ani tu spolecenskou
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JAMILLOS: To by se ti mohly líbit Děti času.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam