• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    PREKOTKA: sama jsem babicka
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    GIRAFFKA: Přemýšlím, jestli tam nebyl uveden důchodový věk. Možná tedy spíš babičku
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    PREKOTKA: ne. Mam tam dvojce?
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    GIRAFFKA: Nepsala jsi nedávno do národní sbírky zlozvyků?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Obcas se koukam na nabidky bytu proto, abych videla,jak jsou ty byty zarizeny a jaky maj dispozice. A taky jsem na prochazkach zvedava, jaky dispozice bytu maj pro me zajimavy domy. Casto se zaseknu a hekam, jak nekde musi bejt krasnej vobejvak!
    Muj muz i presto se mnou nadale na prochazky chodi.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    TANKIE_: Mám to podobně s Kočkou. Nemám a nechci děti a uznávám, že ač nemám zvíře jako náhradu, tak do určité míry logicky zaujímá asi důležitější místo, než v životech lidí, kteří děti mají. Hrozím se toho, že kočičí život je mnohem kratší než lidský, a že až Kočka jednou umře, že už tak dokonalou kočičí osobnost nenajdu, protože je opravdu skvělá a chytrá.
    Držím pěsti ať je tvůj Pes v pořádku :)
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    ERVIN: my spolu chodíme do práce, je z dočasky, má separačku a někdo na něj byl hodně ošklivej. Ale už plno let se má jako pán a král.

    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Když jde o mýho psa, tak jsem arcisračka.
    Dneska jde na zákrok v narkóze a nesmí jíst, tak nejim s nim. Hrozně se o něj bojim i když jde o banalitu. Je to prostě můj nejdražší tvor v celym širym vesmíru. Lidi můžou hořet a já si ohřeju ruce, ale muj pes trochu pískne a hned je mi blbě.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    _ANT_: a co teprve když je to série...
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Kdyz se mi zalibi nejaka detektivka, nedokazu se od ni odtrhnout a prectu klidne 200+ stranek za odpoledne - vecer. Uplna zavislost tohleto jako.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ANA: Tohle jsou přesně ty momenty, kdy se na nyxu cejtim úplně strašně moc doma!
    ANA
    ANA --- ---
    RAHUF: Ja si obcas vyrazim do Sarky a posloucham tam soundtrack k Morrowindu, Panovi prstenu nebo Princezne Mononoke a hraju si ze jdu kuchnout Dagoth Ura/hodit Prsten do Mordoru/zachranit Ducha lesa. Ano, blizi se mi 40, niceho nelituju a nehodlam s tim prestat!
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Vždycky jsem byl dost velký nerd, a během mého dospívání byl velkou součástí mého života Warcraft a později World of Warcraft, a je to pro mě dost srdcovka dodnes. A tak tohle léto běhám po lesích severní Ameriky a přemýšlím, která místa byly inspirací pro Ashenvale a další herní lokace (s výjimkou včerejška, to jsem našel jezero Mirrormere, ve kterém Dúrin uviděl svoji korunu z hvězd).

    Ano, je mi přes třicet.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BERUSKA_CA: ha! vcera sundali dceri rovnatka. za ty roky to nekolikrat zkousela ale s tema dratama to proste neslo. jdeme na to :D
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Nikdy jsem se nenaucila piskat na prsty. A ze by se to tu a tam hodilo.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    A je to tady.. těším se na podzim.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NELLAS: Je to vcelku dobrý protahovací cvičení - 90/90 hip stretch.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NELLAS: akorát jsem na břiše

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    TANKIE_: Ale zvědavost je ukojena, ne? :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TANKIE_: Furt si nemůžu představit nohy do hákového krize, aniž by tam byla nějaká zlomenina nebo vykloubení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam