• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    RANDOM_NIGHT: ❤️
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ELSINOR: Hej! Já sem jdu zrovna napsat, že když se dívám na plusy u svého příspěvku a vidím tvoji ikonku, vždycky na ni kliknu, abych viděla ELSINOR, protože z toho mám radost.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSINDA: jo mě to jednou vzalo stížnost na FB :) cápek za měl něco jako, že někoho zabije, a to ho po nahlášení uznali a smazali a poslali mi o tom zprávu. Ale děje se to málo.
    Já jsem zas prodávala taneční šavli. A jedině bez zmínky o ní to prošlo. Fotka a neurcitej popisek.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    GRANTORINO: neboj FB by to nesmazal....ten nemáte ani příspěvky, kde někdo nabádá k náboženskému vraždění. Fakt to nechápu..... hlavně, že inzerát na prodej vajec mi vždycky smáznou do dvou minut 😬🥚
    VELCORO
    VELCORO --- ---
    Z nejakyho duvodu se dokazu vyspat mnohem lip na nejakym random gauci, nez doma na velky posteli.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    GRANTORINO: Hm, jak nechodím na FB, tak se v tom neorientuju.
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    Baví mě tu pozorovat věci, který jsou napsaný mezi řádky. Koukám, kdo a jak na koho a co reaguje a pak si spoustu věcí domýšlím. Často je to určitě jen moje představivost, ale už se mi několikrát stalo, že se moje domněnky zpětně potvrdily.
    Taky se dívám, kdo pozitivně ohodnotil pro mě klíčový příspěvky. To mě často potěší nebo pobaví. Někdy trochu znechutí nebo naštve a pak ty lidi soudím. A občas jsem docela bolestně zklamaná, protože i když jsem v tomto dost jak Trigorin, tak mám povahu spíš jako Treplev. Nebo Zarečná.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    R_U_SIRIOUS: no bývá to v tom tři tečky nahoře "..." , tak je "nahlásit správcům".
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    GRANTORINO: Aha, takže tam jsou nějací správci skupiny? To jsou obvykle ti, kdo tu skupinu založí...hm, dobrý je, že ta skupina má nějaká pravidla.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    R_U_SIRIOUS: myslím, že správci to smazali, nahlásila jsem to správcům i FB, nevím, kdo dřív, asi ti správci .. Stejně to odporovalo pravidlům, ale znáte to "to je můj názor", piča jedna..
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    GRANTORINO: Ptám se jenom proto, neb se snažím pochopit, jakým způsobem funguje ta síť, na které to proběhlo...
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    GRANTORINO:

    Komu jsi to nahlásila?
    A kdo to smazal?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Jo, jsem hnusná a zlá a ten skrytě homofóbní příspěvek, kde paní přirovnávala nebinární lidi k zoofilii a ptala se, jestli může šukat se psem, vzít si ho za manžela a snažila se prej poukázat na "zkaženou dobu", tak ten jsem nahlásila po delší idiotský debatě a oni jí to "chudince" smazali a já mám radost, no :))
    mám radost, že ještě něco funguje na tyhle krávy...
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    TRISSIE: já uplně zapomněla, že tohle existuje!! A přitom jsem se po ní dycky mohla utlouct... Hm, a nemam naprosto žádný místo v mrazáku, takže zejtra se tu asi budu přiznávat, že jsem ji holt bohužel musela sežrat celou na posezení.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Chtěl bych zjistit, jak se jmenujou ty jednovaječný dvojčata od nás z města, abych jim mohl projet socky, protože jsou hot.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    KAIAFOX: Fatboy Slim souloží v nebi!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MICHELLEDANIELS: Fatboy Slim je jeden člověk, ne kapela..
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: Ja taky. Fatboy Slim ji prej dělají novy song, ať jim nedělá do toho starého.

    Fatboy Slim | We would have given you 10 out of 10, Rachael ❤️ #olympics #raygun #spikejonze #breakdance #fatboyslim #praiseyou #electronicmusic... | Instagram
    https://www.instagram.com/reel/C-p9q23iHwM/?igsh=bHltOGY0bDl0ZHJv
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Brakedancu nerozumím, ale to vystoupení Raygun se mi vcelku líbilo. Úplně nevidím důvod, proč nedostala žádný body.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    SATOO: jako stará novomanželka určitě ne.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Nikdy jsem na to moc nebyla (v terénu a na trénincích to nevyužiju), ale začalo mě po svatbě bavit spodní prádlo. Kraječky, hedvábí, satén, pyžámka, župánky, podvazky, punčochy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam