• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    R_U_SIRIOUS: myslím, že správci to smazali, nahlásila jsem to správcům i FB, nevím, kdo dřív, asi ti správci .. Stejně to odporovalo pravidlům, ale znáte to "to je můj názor", piča jedna..
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    GRANTORINO: Ptám se jenom proto, neb se snažím pochopit, jakým způsobem funguje ta síť, na které to proběhlo...
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    GRANTORINO:

    Komu jsi to nahlásila?
    A kdo to smazal?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Jo, jsem hnusná a zlá a ten skrytě homofóbní příspěvek, kde paní přirovnávala nebinární lidi k zoofilii a ptala se, jestli může šukat se psem, vzít si ho za manžela a snažila se prej poukázat na "zkaženou dobu", tak ten jsem nahlásila po delší idiotský debatě a oni jí to "chudince" smazali a já mám radost, no :))
    mám radost, že ještě něco funguje na tyhle krávy...
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    TRISSIE: já uplně zapomněla, že tohle existuje!! A přitom jsem se po ní dycky mohla utlouct... Hm, a nemam naprosto žádný místo v mrazáku, takže zejtra se tu asi budu přiznávat, že jsem ji holt bohužel musela sežrat celou na posezení.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Chtěl bych zjistit, jak se jmenujou ty jednovaječný dvojčata od nás z města, abych jim mohl projet socky, protože jsou hot.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    KAIAFOX: Fatboy Slim souloží v nebi!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MICHELLEDANIELS: Fatboy Slim je jeden člověk, ne kapela..
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: Ja taky. Fatboy Slim ji prej dělají novy song, ať jim nedělá do toho starého.

    Fatboy Slim | We would have given you 10 out of 10, Rachael ❤️ #olympics #raygun #spikejonze #breakdance #fatboyslim #praiseyou #electronicmusic... | Instagram
    https://www.instagram.com/reel/C-p9q23iHwM/?igsh=bHltOGY0bDl0ZHJv
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Brakedancu nerozumím, ale to vystoupení Raygun se mi vcelku líbilo. Úplně nevidím důvod, proč nedostala žádný body.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    SATOO: jako stará novomanželka určitě ne.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Nikdy jsem na to moc nebyla (v terénu a na trénincích to nevyužiju), ale začalo mě po svatbě bavit spodní prádlo. Kraječky, hedvábí, satén, pyžámka, župánky, podvazky, punčochy...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    ADELHAIDA: Podle reakcí lidí na videích má. Nevim...

    MAR_TINA: Okamžitě to jdu zkusit!
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ERVIN: A to má bejt dobrý?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ERVIN: kdysi před touhle blbostí jsem někde dostala vanilkovou s pistáciovým olejem bez soli a bylo to boží
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Máme kousek od nás Creme de la Creme a HD taky výjimečně dětem/muži koupím, ale celej tenhle přeslazenej tučnej nesmysl prostě nechápu. Já jsem po tom úplně dehydrovaná, nějaký letní osvěžení se nekoná a z tý cukrový porce je mi regulérně blbě... a fakt si radši sáhnu do lednice pro vychlazený tvaroh/kefír :D.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Přiznám se, že jsem podlehl virálnímu videu a zkusil vanilkovou zmrzlinu zakápnout oliváčem a posypat špetičkou soli. JE TO HNUS!!!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ARGANNAH: Já děkuju, chipotle je moje láska, dej mi k nim chipotle a sežeru i tkaničky od bot, ale většinou kupuju en adobo, tak rád vyzkouším něco novýho.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Přiznávám se, že neodolám LIDL zmrzlině s karamelizovanými vlašskými ořechy. Kdo by žral slanou zmrzlinu, když může mít tohle? :-)
    KURE
    KURE --- ---
    GRANTORINO: tak bacha, abys za to nedostala volhu. Přeplavat... ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam