• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NTR23
    NTR23 --- ---
    RESTINPEACE: Furt dokola slýchávám v rozhlase i TV i webových zprávách jednu zásadní informaci. Žádné oficiální úřady ani banky nikdy s klienty nekomunikují po SMS.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LOL
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Nejdriv telefonat z financiho uradu a SMS s textem: Mate dluhy vice info zde nyni: "url"
    Ta stranka uz nebezi, ale na mobilu vypadala takto (schvalne si porovnejte s portalem Moje Dane):

    Kliknul jsem na prihlaseni Identitou obcana a presmerovalo me to na prihlasovaci stranku mBank (asi jako kdyz vyberu na eshopu mPlatbu). To byl ten pruser, protoze v tom mi prisla notifikace na potvrzeni prihlaseni, coz byli ti podvodnici, nikoliv ja prihlasujic se do danovyho portalu. Dalsi notifikaci na potvrzeni prevodu penez uz jsem samozrejme odmitl a okamzite si zmenil heslo, cimz bylo pravdepodobne vse vyreseno. Jeste mi potom volal nekdo kdo se predstavil (s ruskym akcentem) jako pracovni monitoringu internetoveho bankovnictvi a vyptaaval se na veci, ktery by vubec nemel vedet, treba zustatek na ucte. To uz jsem tipnul.

    Chci jenom rict, ze nekdy se muzou sejit okolnosti tak, ze i kdyz clovek vi, ze si ma davat pozor, tak v nekterych situacich tu pozornost zkratka ztrati. Ja jsem si chtel overit, ze nemam dluh u FU (protoze jsem OSVC a obcas se proste na neco zapomene) a do toho jsem mel v troube obed, ke kterymu jsem odbihal abych ho nespalil. Cely to melo happy end, ale jeste dobrou pul hodinu jsem se fyzicky klepal, kdyz jsem si uvedomil co se mohlo stat.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    RESTINPEACE: Popiš sem ten příběh, ať se nenechá načapat nikdo jiný.
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    RESTINPEACE: A muzes sem popsat co na tebe vyzkouseli? At jsme varovany trochu konkretneji? Diky moc a dobre ze to dobre dopadlo.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Minuly tyden jsem se stal tercem phishingu. A to tak sofistikovanyho, ze ackoliv mi na tom od zacatku bylo neco podezrelyho, tak jsem jim stejne to heslo do internetovyho bankovnictvi dal. Nastesti mam potvrzovani vsech plateb pres mobil, takze mi nic neukradli, ale stejne jsem se jako clovek s 20letou praxi v IT zastydel a nyni sirim osvetu mezi kolegy.
    Proste dokud si to clovek nezazije sam na vlastni kuzi, tak ma porad pocit, ze jemu se to prece nemuze nikdy stat.
    Muze. Davejte si pozor, diky.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Přiznávám, že nehodlám zkoušet nesčetněkrát neúspěšně ozkoušenou cestu a pokoušet se vyléčit alkoholika doma. Pojď mi hop společenský opovržení, Goneril je moje nový jméno.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    Styl hraní Audrey Hepburn mi přijde hrozně otravný.....jinak to byla krásná a bezesporu inteligentní dáma. A film Snídaně u Tiffanyho je byl a bude strašný shit!
    RIDDIMSURFER
    RIDDIMSURFER --- ---
    SATOO: no ja se tymto “bufacom” vyhybam ale dnes som proste neodolal a dostal na to chut :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RIDDIMSURFER: kdyz jsem byla potreti tehotna, rikali jsme miminu Mandarinka - ale to jen proto, ze "Hashbrown z Mekace" nam prislo trochu pres caru. Ale byly to jediny dve veci, co jsem mohla jist :-)
    RIDDIMSURFER
    RIDDIMSURFER --- ---
    Dnes som asi po 20 rokoch snidal v Mekaci a neviem ci sa za to mam teraz stydet nebo ne :D
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Budu se opakovat,ale prijde mi idiotsky zamenovat menstruaci s ovulaci.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Bytostně nenávidím píseň "máš má ovečko dávno spát". My own personal hell.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Má socio fobie a momentální zdravotní indispozice způsobily, že místo toho, abych teď pařil s přáteli, cpal se grilovaným masem a pil jak duha, jsem zavřený sám doma a koukám na romantický film.
    Asi fakt potřebuji xxxx
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KURE: ne, úplně na hovno to nedopadlo :D
    KURE
    KURE --- ---
    MICHELLEDANIELS: delala, jako vcely? :D
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    FRK_R23: Zklamals, chybí ti tam jedno don't hurt me. Ale i tak máš půl bodu.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JAMILLOS: Baby don't hurt me, no more.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    What is love?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MAR_TINA: ne, měla jsem jich jen 600
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam