• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    GIOMIKY: Já taky děkuju. Za každý nový ráno, který nemusím vstávat a můžu spát. ;)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    R_U_SIRIOUS: Díky za každý nový ráno.
    Díky za každé nové ráno – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C3%ADky_za_ka%C5%BEd%C3%A9_nov%C3%A9_r%C3%A1no
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    GIOMIKY: Dík za optání, fakt si nemám na co stěžovat. :)

    Přes den jsem akorát příšerně unavenej. Přemáhám furt hroznou ospalost kvůli práškům, který musím brát.

    Ale večer je to lepší, protože ty prášky odezněj. Ráno to začne znovu.

    Jinak jsem tu rád, vím, že kdybych měl už umřít, zmocní se mě obrovská touha po životě. Ve skutečnosti mi nic nechybí.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    R_U_SIRIOUS: Záleží mi na tom, aby jsi tady byl. Zajímá mě, jak je ti.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Občas mě přepadne, že kdybych už měl umřít, tak by mi to nevadilo.

    Když se mě někdo zeptá, jak se mám, odpovídám s díky, že si nemám na co stěžovat.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    SALVATOR: Ve skutečnosti je to jedno :-) děkuju za ten playlist!
    Vyrostla jsem na pomezí vesnickozábavovometalorocková holka a diskopražská studentka :-) něco je mi známé a něco, co mne vzalo mi uteklo!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ZANNA: Oh, aha. Tak to sem já určitě nebyl.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    SALVATOR: Těchto 7, které způsobily tanec po bytě :-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ZANNA: Kdo tam poslal co?
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    Stále nemám doposlouchané Nyx: 7 songů, které vás …
    Jsem ve fázi, chci vědět, kdo tam poslal tohle :-)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    přiznávám se, že jsem sice debil, ale taky chronický prokrastinátor, takže bych to otevřela až o dva dny pozdějš, kdy už při troše štěstí bude stránka zablokovaná
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Já se přiznám, že jsem asi paranoidní exot, ale v životě by mě nenapadlo klikat na nějaký podobný odkazy v mobilu, ani v mailu, ani na FB, ani nikde, ikdyž mi tyhle věci taky chodí.
    Už to došlo tak daleko, že když mi někdo z přátel přesdílí nějaké zábavné video, mám občas tendence se ptát, zda to není scam, a zda to můžu otevřít :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ale přiznávám se, že phishing už na mě byl taky vyzkoušen a dobře mi z toho taky nebylo.

    [TRISSIE @ VEGETA NÁRODA aneb Černej klacek, vždycky macek!]

    přeci jen v dnešní době bezhotovostních plateb se fakt může stát, že někde člověk něco zapomene a průser by z toho být mohl. Ostatně onehdá v práci za jednu o 14 dní zpožděnou fakturu taky rovnou přišel dopis od exekutora.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NTR23: to není pravda, minimálně finančák mi SMSky několikrát posílal.
    Pravda, ne s odkazem do portálu občana, ale s výzvou, ať v pracovní době volám pracovníka XY na číslo ZZ, ale SMS posílají.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    NELLAS: Jasne ze bych tady radsi psal jen o posilani lidi do prdele, ale beru to tak, ze me tahle lekce nic nestala a jestli se mi smeje nekdo z nyxu je mi nastesti ukradeny. Kazdopadne diky za podporu.
    FINSON
    FINSON --- ---
    NTR23: Mně psala Moneta přes SMS. Ta opravdová Moneta 😁 Poté, co mi jednou neodešla splátka hypotéky.
    ESPINOZINO
    ESPINOZINO --- ---
    Raz sme boli na vikendovy nakup. Na terminaly mi neprechadzala platba. Nesli mi vybrat peniaze z bankomatu. Volal som do banky a presvedcil som ich ze maju vypadok. Mali mi volat spat ked nieco zistia. Cely cas nas nakup cakal na informaciach. Uz sme boli na ceste domov bez nakupu, ked som si spomenul, ze som si z bezpecnostnych dovodov nastavil limity na platbu aj vyber.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    A byl jsem jen lehce nadur, to je dost podstatny rozdil
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: no ale kdyz to rikas porad, tak na aktualnim tematu vlastne vubec nezalezi..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Za prvé jsi byl celou dobu namol a za druhé jsme se zrovna o tomhle nebavili :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: videl jsem te na nyxsrazu a ani jednou jsi to nerikala
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam