uz dva dny, kvuli krizi se spodnim pradlem, nosim damske krajkove kalhotky. Diky tomu, ze mi odstrelil vrchni knoflik u kalhot, krajkovy lem s kytickovym motivem videli ve skladu sanity u Ptacka, kdyz jsem na strechu auta pridelaval KG trubky a nasledne ve stavebnich pri nakladani cementu.. mno pral bych vam videt jejich vyrazy u kelimkoveho kafe v 7 rano.