GRANTORINO: presne podle vtipu "to jsou krestani, oni to tak chteji" :)
jsou tusim jediny kteri maji ocistec, ostatni viry jedou binarne, hodnej - nebe, zlej - peklo.
zadny rekondicni pobyt duse v pekle light pred vystoupenim na nebesa kdyz ten jeho ulet s tou motorovkou v nemocnic to fakt nebylo dobry, ale zase mel rad kotata a pomahal sousedce nosit uhli.
ale ono to straseni fungovalo genialne, neni si to za ziva overit a i takovej raubiter, zoldak, maroder a vubec ukladny zlorad (ktereho dneska zname pod jmenem bratr jan zizka z trocnova) se z toho v padesati podelal a nastoupil cestu naprosteho krestanskeho fundamentalismu.