úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
PŘIZNEJME SE...
LADY_MYSKA
---
---
17:01:12 15.5.2026
Dnes mi jedna paní v MHD říkala, že semnou velmi soucítí a lituje, že ví, jak to mám složité. Neumím tohle přijmout, nepřijde mi, že bych nějak trpěla, vždyť to je obdobi a každý si ten svůj batoh zivota nosí různě těžký, ale každý jej má
MAR_TINA
---
---
14:50:16 15.5.2026
+11
Strašně moc mě baví koukat na díry v zemi.
Jakože jejich fotky mi přijdou roztomilé, jen o kousek méně než zvířátka.
LUSINDA
---
---
12:39:27 15.5.2026
NELLAS
: svatí jsou blízcí bohu jen pro to, že i přes nepřízeň osudu nepřestali věřit...nebo vykonali něco dobrého skrze svou víru. Ale jak píšu já křesťan nejsem....jen obdivovatel umění a občasný návštěvník kostelů.
Nedávno jsem se třeba dozvěděla o existenci 14 pražských mučedníků. V kostele u Panny Marie Sněžné visí jejich nehezký obraz.
ADELHAIDA
---
---
12:21:17 15.5.2026
+14
ADAMIRA
: Přiznávám, že zaútočit na Polsko byl vždycky můj tajnej sen.
RAGNAROK
---
---
12:14:40 15.5.2026
+1
ADAMIRA
:
A ted si vem kolik kilotun tela pane ti nenasytci sežrali.
ADAMIRA
---
---
11:17:47 15.5.2026
1 odpověď
+6
ADELHAIDA
: No a co jako udělá? Podepíše s tebou pakt ADELHAIDA-PRAASHEK? :)
ADELHAIDA
---
---
10:12:36 15.5.2026
1 odpověď
+1
Hlavně neříkejte Praashkovi, že jsem komunista, nebo si na mne někde počká.
NELLAS
---
---
9:59:48 15.5.2026
1 odpověď
+6
LUSINDA
: No právě. V jednoho boha věřiti budeš a pak je tam panteon nižších bohů pro jednotlivé oblasti, říká se jim svatí, ke kterým se lidi modlí, klaní se jim, a nikomu to nepřijde divné.
ADAMIRA
---
---
9:52:01 15.5.2026
LUSINDA
: Já bych jim to přál, musí to bejt cool, taky jsem svýho času sbíral třeba MtG. Teda, nemasakroval jsem u toho celý národy a kontinenty, ale já jsem komunista takže tu esoteriku genocidy celejch civilizací nedokážu ocenit mno :/
LUSINDA
---
---
9:48:22 15.5.2026
1 odpověď
ADAMIRA
: ale to ví i každý křesťan, že panna Marie by musela kojit několik životů, aby ty kapky mléka byly pravé. Oni prostě věří a budiž jim přáno. Rozdíl je asi v tom, že oni věří. Ale já křesťan nejsem tak třeba se tu mihne někdo, kdo to popíše líp.
ADAMIRA
---
---
9:41:02 15.5.2026
2 odpovědi
+4
LUSINDA
: U těch ateistů je to prostě problém, jejich mysl není schopná pochopit jak moc esotericko-religiozně cool je mít 32 ukazováčků svatýho bedřicha 42 896 originálních hřebíků z kříže na kterej pověsili Ježíše Krista.
LUSINDA
---
---
8:04:19 15.5.2026
1 odpověď
+2
ADELHAIDA
: prave že vůbec. Když už tě jednou svatoreci tak ti nic nepomůže.
The Visit of the Relics of St Carlo Acutis, March 2026 – St Gregorys Church
https://stgregorys.org.uk/relics/
ADELHAIDA
---
---
7:58:30 15.5.2026
1 odpověď
+2
LUSINDA
: Asi ne, no:-) Já samozřejmě koncept svatých ostatků chápu, jen jsem tak nějak myslela, že se přestaly "vyrábět" někdy v době osvícenství.
MART1NKA
---
---
21:00:09 14.5.2026
+11
Kupila som si krabicku boruvek a sezrala ju na posedenie. 5 minut radosti z Maroka.
BARTOK
---
---
20:31:05 14.5.2026
Můžu pít čerstvý mlíko přímo od krávy, říkám tomu pro ten říz vemínkovice a rozhodně nemám problém se zažíváním. Jen sem trošku v komatu, protože toho pitomec vylemtám minimálně 0.5l.
LUSINDA
---
---
19:23:34 14.5.2026
2 odpovědi
±0
ADELHAIDA
: ono to ateista asi moc neoceni. Zázračnou má c ostatků svatých.
ENDER
---
---
14:46:14 14.5.2026
+11
ADAMIRA
: To je pravda, komunisti se balzamuji a vystavuji v celku :)
ADAMIRA
---
---
10:14:02 14.5.2026
1 odpověď
+1
ADELHAIDA
: To je u vás komunistů naprosto normální tyhle názory...
ADELHAIDA
---
---
10:12:31 14.5.2026
3 odpovědi
+10
Přiznávám, že mi připadá fakt divný ukroutit 700 let starý mrtvole hlavu a vystavovat ji se závojíčem.
OKENA
---
---
22:56:02 13.5.2026
+9
Mam schopnost vytvářet v práci dojem, ze fakt hodne makam. Pritom vse stihnu v prvni polovine dne a pak jen buduji tenhle obraz :D
Takovy ty rady, ze staci obcas odnekud nekam rychle chodit, rovnat papiry a tak, fungujou:D
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam