• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRIPEKLARP - Střípky
    WAMPIREK
    WAMPIREK --- ---
    REINITA: Ale duchem budu pařit s vámi :D
    WORACHE
    WORACHE --- ---
    Nu, já se z párty také omluvím.
    Jsem zničen z práce, že bych stejně brzo usnul a moje chrupání asi netoužíte slyšet. :D
    REINITA
    REINITA --- ---
    KITIARAUTHMATAR:
    WAMPIREK:
    :((( škoda přeškoda :(
    KITIARAUTHMATAR
    KITIARAUTHMATAR --- ---
    REINITA: taky si užijte party bohužel musím být online jinde...
    WAMPIREK
    WAMPIREK --- ---
    REINITA: užijte si párty! ^_^ já se z ní omlouvám :-)
    REINITA
    REINITA --- ---
    už se nám to blíží, za chvilku vypukne afterparty. Slejzat se, jak už psal Ambeřan, můžeme začít zhruba ve 20 hodin tady: https://us02web.zoom.us/j/9123889737?pwd=QjcySjZEbnhBdWw0aFhmMFlWd2lzQT09
    nějaké to orgovské souhrnné slovo lze očekávat kolem 21. hodiny.

    k dispozici budou kromě hlavní "lobby" následující místnosti:

    Diskotéka Rádia Tlachapoud (muzika)
    Zpětné Vazby (pro pořádný vazby, co se toho nebojej)
    Smidrcova Putyka (plky u píva)
    Vidím Online Lidi (slyšíte mě? já vás nevidim. zkusils to vypnout a zapnout?)
    Nadlisty (Čtěte než to odpojej!)

    jen první zmiňovaná bude mít ve skutečnosti nějaké téma - DJ Šaršoun nám bude pouštět nějaké svoje oblíbené šlágry k tanci i poslechu.
    zbytek jsou prostě tlachárny. :)
    věříme, že bude dostatečný počet hloučků pro separatistické choutky všech přítomných. pokud by tomu tak nebylo, je možné přidat další. :)

    důležitá věc: pokud by se stalo, že se budete chtít na ten zoomový meeting připojit a žádost o povolení přístupu vám tam bude viset déle než 2 minuty, kontaktujte Reinitu buď v poště na nyxu, nebo na Messengeru na FB.

    nažhavte mikrofony i kamery, vezměte si něco dobrého k jídlu a pití a směle na after. ;) těšíme se na vás všechny. :)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Dnesni afterparty od osmi:
    Launch Meeting - Zoom
    https://us02web.zoom.us/j/9123889737?pwd=QjcySjZEbnhBdWw0aFhmMFlWd2lzQT09

    WORACHE
    WORACHE --- ---
    REINITA: no u mě to chtělo trochu času se popasovat s cestou Prahou a z Prahy a pak s vlastními aktivitami. :D

    Takže děkuji za Larp.
    Chválím orgy, kteří udělali obraz, který, aby byl vidět, jste si museli oddálit aspoň o tři kroky. Propojení některých sekvencí u mě bylo úplně neskutečné a pamatovat si všechno, abych si to pospojoval správně byla fuška. Ale stálo to za to.
    Děkuji CPkum (i orgům) za jejich odvahu se vůbec v této době do něčeho takového pustit.
    Děkuji i hráčům, obzvláště čajové partě, za jejich více či méně nebo vůbec střízlivý pohled na svět.
    To bylo velké děkování a teď si to trošku rozeberu.

    Larp Střípky mě upoutal jedinečností, kterou jsem ještě nikdy na takovéto akci nezažil. Měl jsem volnost, která byla ohromující, avšak pro mne i trošku svazující. 'Chceš se bavit? Tady máš velké hřiště.' Pro mně to byla novinka, s kterou osobně úplně neumím pracovat a tak se občas stalo, že jsem přemlouvat svojí přirozenou náturu, kdy jsem orgy nechtěl otravovat, aby toho neměli moc, abych někam vyrazil, případně někoho otravoval. Takže to zpravidla odneslo okolí. Pokud jsem byl pro okolí už moc otravný, tak se tímto okolí omlouvám. :D
    Já sám budu muset se naučit v takovémto prostředí pohybovat a je to celkem zajímavá výzva.


    A co se divnověcí týká, za postavu to bylo rozhodně sobotní ráno. Kdo ví, chápe. Kdo neví, ať tápe. :D
    Za hráče byla největší divnověc už před larpem, kdy jsem dostal do infa k postavě poměrně přesně popsanou osobní noční můru, s kterou jsem sám mnoho let bojoval. To bylo opravdu divné. :D
    Jinak jsem jako postava měl dost kliku, že jsem většinu divnověcí minul, nebo náhodou koukal zrovna jinam. (Třeba Bludná kořenka.) Navíc jako logicky smýšlející postava jsem si dokázal vysvětlit i toho ducha na zdi u hřbitova.
    REINITA
    REINITA --- ---
    z textových vtipů ;)

    SKRP09 --- --- 11:25:51 15.10.2020
    Asi začnu věřit věštkyním.
    Navštívil jsem jednu a ta mi řekla: „Vidím, že brzy potkáte okouzlující blondýnu.“
    Když jsem od věštkyně odcházel, stála u mého auta okouzlující blondýna.
    A vypisovala pokutu za špatné parkování.
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    afterparty proběhne v neděli 18. 10. od 20 hodin.
    bude probíhat formou videokonference - zatím zkoušíme, jaká platforma je k tomu nejvhodnější a umožňuje lidem se "hloučkovat" online. :)

    pokud povolí situace, můžeme pak udělat nějakou afterparty naživo třeba v listopadu. ale nechce se nám riskovat, že situace povolí až někdy v březnu. :D
    NEPOJMENOVAN
    NEPOJMENOVAN --- ---
    REINITA: Mně nějakou dobu trvalo se dostat mezi koronáčema a zážitkama do stavu, kdy se zase jsem schopen normálně vyjadřovat. Ten čas nastal. Takže:

    Obligátní "děkuju všem". Hráčům a jejich postavám, které občas chápou věci a občas ne a baví se spolu. Cépkům, která zajišťují, že se věci dějí a chtějí si s námi hrát.
    Vysoce autonomním cépkům, která jsou na půl cesty mezi těmito dvěma polohami.
    Všem těm neviditelným, kteří zajišťovali, že se věci dějí, i když je hráči nevidí.
    Nakonec a hlavně samozřejmě orgům, které to vůbec napadlo a pak se rozhodli, že do toho půjdou a vezmou nás s sebou. A když si chceme hrát, pomůžou nám v tom.

    Dojmy a zážitky? Zajímavé. Po Maškarádě se musím jako hráč naučit si víc aktivně hledat a tvořit linky, ale zlepšení tam bude. A háčky jsou.
    Hned první společná scéna, která se mi stala, Střípky tak nějak hezky předznamenala - třídní sraz, můžeme nadávat na realitu a vyměňovat si náhodné tipy na věci, u toho nevypadnout z role a ještě chytit nějaké příběhové háčky.
    Náhodně startující tiskárnu den po hře jsem tady už zmiňoval o pár příspěvků dříve.
    A sice se s tím (hlavně u Sombry) opakuju, ale z "kroků a smíchu v temném prázdném DDM" se vyklubala fakt moc krásná scéna a její "pachatelky" si ji viditelně užily (a já taky, moc - holky byly super).
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    REINITA: já se tedy upřímně bála kroků a smíchu v temném prázdném DDM - a to jsem byla cépko :D
    REINITA
    REINITA --- ---
    LORD_SHAPER: já taky, děkuju za ni, je báječná! všechno je propojeno!
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    REINITA: jsem se vybíjel myšlenkovou mapou :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    přátelé, kamarádi.
    já jsem zvědavka zvědavá, tak mi to nedá a musím se zeptat.

    podezírám vás, hráče i cépka, z nějaké konspirace. že máte někde společnou utajenou skupinu nebo klub a tam se nám orgům smějete a čekáte, jak dlouho vydržíme s nervy. :D
    tak já hlásím, že to vzdávám. :)

    máte nějaké první dojmy? čekali jste, že to bude hodně jiné než ostatní městské larpy, ale ve finále vám to až tak nepřišlo? staly se vám situace, které zaručeně nebyly nachystány ve hře, ale život je tam přihrál a pěkně to dotvořilo celou scénu? máte nějaké zveřejnitelné historky z natáčení?

    samozřejmě chystáme feedbackové dotazníky, kde to na vás nahrneme strukturovaněji, ale fakt mě překvapilo, že až na výjimky (čest jim! :)) se prostě larp odehrál, odplul a... je odplulý. :)
    (nijak to nesouvisí s očekávanými ovacemi a slavnostními průvody, ty opravdu nejsou potřeba, díky za hru také proběhly hojně, tohle je v pohodě :))
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    NEPOJMENOVAN: aaaaaa! how creepy can you get?!
    NEPOJMENOVAN
    NEPOJMENOVAN --- ---
    Trochu nám doma zlobí tiskárna. Takže se před chvílí sama rozjela. Moje první reakce byla:
    "Ne! Nevyleze z toho 'Hledá se holčička', že ne?"
    .
    Naštěstí to byl jenom minulou středu do tiskárny odeslaný paper, co si moje žena chtěla prostudovat a tiskárně konečně "doteklo", že to má vytisknout.
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    DJ Šaršoun děkuje všem novým posluchačům a doufá, že našemu vysílaní (a světu, ve kterém se odehrává) zachováte přízeň i do budoucna.

    A abyste se mohli i v mezičase naladit na tu správnou notu, přikládá svůj dosavadní playlist ;)

    Rádio Tlachapoud - YouTube
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLe8S7xS8PsEnNE3JBaxLoa3oDGfi8L-lJ
    REINITA
    REINITA --- ---
    já se taky přidám: díky všem, že jste s námi do tohoto experimentu šli.
    Nakonec jsme kvůli coroně museli slevit zejména v položce neokoukaných indoorových lokací, okolnosti nás různě zkoušely, ale navzdory všemu se myslím náš "alchymistický pokus" zdařil. A tím "náš" myslím nás všechny - hráče, cépka, orgy, ale i ty ostatní, co nespadají do žádné z těchto kategorií, ale významně přispěli realizaci nebo hladkému průběhu celé akce.

    A pro potěchu oka přidávám nejnovější výtvor našeho oblíbeného umělce Jeffa Leeho Johnsona. ;) I při třetím pečlivém zkoumání nacházím další vypečenosti. :)


    RILVEN
    RILVEN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam