• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FAIRIELLAZa co jste vděční? Děkovací auditko
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Za svůj tuhý šumavský kořínek. Dobře jste si, mí prapředci, vybrali své protějšky. I za ta malá prsa a studené ptačí oči, co mám po vás, jsem vám vděčná ❤️
    MONROE
    MONROE --- ---
    Za teplo, splachujici zachod, vanu a sprchu, za vuni a poradek.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Za Život…
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Děkuji za naší GLS řidičku ;)
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Za to, že dělám svět lepším tím, že jsem si zabral pozici životního lůzra a díky tomu nepřipadla nikomu, kdo si ji nezaslouží.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    že to vyšetření dneska dopadlo dobře.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Za sníh! Vždycky, když nasněží, je to pro mě taková nádhera a vzácnost, že z toho dostávám úplné sváteční pocity :)
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    že mám známe/kamarády, kteří v odpověď na moji zkoumavou sms ohledně správky na novém bytě písnou - Ok, můžeš dnes? Mrknu na to. - A pak to obhlídnou se slovy, to není problém, dej mi klíče, zítra nebo v úterý to máš hotové, mám dovolenou.

    A já prostě jenom koukám.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Že mám svoje dva syny narozené a že se mají k světu.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Za to, že mne poslední dobou umí lidi příjemně překvapit.
    A za to, že se mi mnohem lépe spí.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Ještě jsem stihli odpolední sluníčko na foceni :)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    za novy kolo
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Za to, že mě konečně asi úplně? přestal bolet naražený bok :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    Za existenci svítidel, napodobující sluneční světlo. Když svítá pozdě a celý den je pod mrakem, mám na psacím stole malé soukromé slunce...
    KATRIX
    KATRIX --- ---
    Za konečně uzdravující se vztahy v rodině.
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    Za dnešní odpoledne. 4 hodiny v lese, obklopená mlhou, klidem...posezeni na lavicce u ohnište s vyhledem ze skály...do mlhy.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Za déšť. Za vítr ve vlasech. Za dny prosvětlené sluncem. A za noci, kdy je tma přátelská, konejšivá, skoro jako nějaký druh přikrývky, kterou se mohu bez obav nechat obklopit a nechat si zdát sny.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Za to, že jsem mohla být blízko s lidmi, kteří byli zase blízko mně. Že jsme si mohli říct všechno a přijmout se a nebát se opuštění. I když je život pomíjivý. Bylo to skvělý a nikdy na to nezapomenu. Děkuju.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Za všechny ty báječné lidi, kteří si se mnou povídají, objímají na dálku i virtuálně, říkají mi že i když je občas se*u tak mne mají rádi a záleží jim na tom abychom se vídali i nadále i když to nebylo vždy perfektní. Vážení, děkuji za vás, jen díky vám jsem nespadla do jámy která se jmenuje syndrom vyhoření... a přežila ten poslední pekelný měsíc. Mám vás moc ráda!
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    BURKHAR: To se přidám. Za to jsem vděčná dnes a denně. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam