• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FAIRIELLAZa co jste vděční? Děkovací auditko
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Já jsem vděčná asi okolnostem a vesmíru za neustálou psychickou drezuru, které se mi dostává a díky tomu zraju jak víno.
    Potom asi i za to, že poslední dva roky si žiju tak nějak dost nad poměry
    FRDK
    FRDK --- ---
    Už někdo poděkoval NYXovi? Za ty dva měsíce solidarity?
    Děkuju.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Za rodinu a nejlepší kamarádku, za to, že tu pro mě vždycky jsou, i když jsem ufňukaná a protivná a vždycky se s jejich pomocí dokážu se vším rychlejc poprat.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Děkuju Boží přítomnosti za to, že mi dala požehnaný klid a ticho, ale i požehnanou bolest, požehnanou zlost a požehnanou beznaděj, ve které mi bylo dovoleno jen tak být. A děkuji Bohu, že se moje rozbité srdce, z jehož hloubi se pořád nedovedu usmát, pomalu léčí, i za jizvu, která na něm už navěky zůstane a už nikdy tak nebudu takovou bytostí, jakou jsem byla předtím. Děkuji za možnost spočinout ve svém žalu, ve své prázdnotě, ve své nevolnosti, a obejmout samu sebe v tom všem. Děkuji za lásku a za přijetí, které jsem si dovolila sobě samé poskytnout. Děkuji za proud řeky, která si v hlubině plyne dál svým směrem i přesto, že hladina vypadá, že nezná směr.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Děkuju za to že jsem se nenarodil do země jejíž obyvatelé trpí a bojují o zachování holých životů pro zachování diktatury petrodolaru (Syrie, Libie, Irak, Iran, Afganistan...)
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    Jsem vdecny za lidi co mam kolem sebe.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    ... a taky děkuju své ženě za dnešní báječný raní blowjob ;)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Děkuju že je to lepší než před lety (aspoň uvnitř)...
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    "Já ti umyju hrnek, můžu?"
    "Ale já nechci bejt to... blbec. Co si ani neumeje hrnek."
    "To nejsi, prostě jdu mejt víc nádobí a vezmu tvůj hrnek taky."

    U dalšího stolu: "Můžu ti umejt hrnek?"
    "Ne, já bych si pak připadal jako vůl, si ho umeju pak." (bere si ho k sobě, abych ho náhodou nezachytila a neumyla)

    U dalšího stolu: "Ti odnesu ty hrnky, jo? Já ti je pak zas přinesu umytý."
    "Ale... já si je vždycky pak odnáším sám a meju a dávám na místo, mně by to bylo blbý."

    Děkuju, kluci, jste skvělí kolegové, kteří ukazují, že starý modely, kdy žena automaticky uklízí a chlapi nehnou brvou, už aspoň někde dávno neplatí. ;)
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    Jsem vděčná všem spoluobyvatelům světa, kteří mají elementární ohleduplnost vůči druhým a přírodě, vůči zvířatům, vodě a půdě. Vážím si vás.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Za každou noc, kdy spím nepřerušovaně aspoň 8 hodin (takových mám bohužel naprosté minimum, o to cennější jsou)
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    za kamarady, co si dokazou udelat cas
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Za tento vikend, skvely novy punkrockovy muzikal a koneckoncu i za tradiční zpoždění Českých drah.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Díky, že jsi mi ukázal todle video - https://youtu.be/zU1ygEMeQ64
    PASTAFARIANKA
    PASTAFARIANKA --- ---
    Děkuju za lidi, kteří sdílí silný spirit, motivaci a odvahu a nevzdávají aktivismus, i když stav klimatu a biosféry je tristní a vyhlídky jsou temné a místo funkčních opatření jsou slyšet hlavně kokotiny.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    děkuju za tu cestu co jsem za ta leta usel...
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Jsem vděčná za dnešní oběd u mámy.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Taky jsem vděčná za dnešek, moc fajn den. Navzdory hlavobolu z úplňku (nuže, je načase si přiznat, že jsem asi vlkodlak). Prostě frrrr :o)
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    FAIRIELLA: Jo, tak dnešek je skvělej! Díky! Prostě jen tak. Objektivně je všechno stejný, ale dneska je mi prostě dobře.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Děkuju za dny jako je tento - kdy se už s blbým pocitem vzbudím a nejsem schopná ze sebe vykřesat jiskřičku čehokoli pozitivního. Díky takovým dnům se totiž můžu těšit na zítřek, který bývá po takovém dni zpravidla lepší, snesitelnější nebo dokonce radostnější.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam