• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FAIRIELLAZa co jste vděční? Děkovací auditko
    Chcete někomu adresně nebo neadresně poděkovat? Jste poslední dobou za něco vděční? Toto auditko tu má být (stejně jako už zde existují podobně laděná další) pro navození lepšího pocitu, třeba po ránu, kdy byste rádi spíš četli něco hezkého a milého než hádky, nadávky, jízlivost a popichování (ale trocha sarkasmu se tu snese). Pokud chcete nadávat, využijte pro to k tomu určené kluby. Děkuji. Reakce budou spíše mazány, uvidíme, do jaké míry to bude nutno zpřísňovat. Rozhodně budou mazány flejmy.
    rozbalit záhlaví
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    FAIRIELLA: Jo, tak dnešek je skvělej! Díky! Prostě jen tak. Objektivně je všechno stejný, ale dneska je mi prostě dobře.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Děkuju za dny jako je tento - kdy se už s blbým pocitem vzbudím a nejsem schopná ze sebe vykřesat jiskřičku čehokoli pozitivního. Díky takovým dnům se totiž můžu těšit na zítřek, který bývá po takovém dni zpravidla lepší, snesitelnější nebo dokonce radostnější.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Díky za tulící kočičky :)
    NYX
    NYX --- ---
    Díky za čistonosopleny. Co bych si bez nich teď počal.
    EULE
    EULE --- ---
    Děkuji za tu láskyplnou náruč, která mě noc co noc chrání a dává mi pocit bezpečí :)).
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Diky ze jsem zvladla dnes jit cvicit :)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    diky za radost
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Díky za auditko: Fotky a videa svlečených slečen z nyxu - bez plku! Oko starcovo po ránu spočine v samadhi.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Díky za super kapelu, co si mě nechala z původního záskoku. Za dnešní boží zkoušku, kde jsme nahodili dva nové songy. Za úplně skvělý den, který s hudbou nikdy není ztracený. Aneb o pauze, abychom si odpočinuli od hraní a zpívaní, tak... hrajeme a zpíváme :D
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Dekuju za workshop ze ktereho jsem prave prijel.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Děkuju za naši obrovskou rodinu, kam se časem přidali i moji přátelé. Tak nějak automaticky se naše radosti a starosti vždycky sejdou. Všechno naše je mnohem šťastnější nebo ne tak strašné.

    MUABI
    MUABI --- ---
    Děkuji těm co mě vyhořelého ze samoty vytahli a na cestu mě posvitili.Vnukli dávku sebelásky,sebedocenění,
    namísto zpytování svědomí - vnorů do vizí a rozebírání pitomostí. Umírnil jsem se v přemýšlení i hyperaktivitě
    a o to více mohu jednat v klidu a proaktivně.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Já vám mám najednou takový neurčitý pocit vděčnosti, že jsem na světě. Opatrně ten pocit zkoumám, ale neodchází. Něco s klapnutím zapadlo, kam to patří, ať už je to cokoli. Děkuji za každý kousek, který našel své místo ve skládance.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Děkuji, děkuji, SNCF, že nám potvrdila vlak i když je stávka. Už se moc těším :)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Děkuji za holotropni dychani.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Za to, že jsem to stihla dneska upéct a upatlat, takže zítra můžem na divadélko :)
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Za to, že jsem si takhle minulou středu uvědomila, že jsem vlastně spokojená - ne že bych měla všechno, co mít chci. Ale že některé věci bolí míň než minulý rok, že jsem spokojenější a vyrovnanější sama se sebou, že mám svoje dvě kočičí bestie, spoustu hudby, jsem zdravá a to slunko taky vyjde. I když někdy to trvá i 14 dní! :o)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Děkuju ženám za krásné i neblahé.
    Všem, co nehanbí se pravdy.
    Děkuju za stalè i prchavè.
    Čemukoli, co není přezíravè teď ani onehdy.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Za uvědomění, co to všechno vlastně bylo a že takhle to dál nejde, že už fakt stačilo.
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    Děkuju za kraj kam jsme se s rodinou přestěhovali... voda, les, sousedé, neuvěřitelná historie místa, kteroučlověk cítí s každým krokem... to všechno nám dává ještě větší smysl být spolu, být tu pro někoho a navazovat ... s pokorou díky ...
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Jsem vděčná za každý projev autentičnosti svých nejbližších i za to, že můžu s nimi být sama sebou bez potlačování svých potřeb i já. A děkuji za ten čerstvý vítr, který takový vzájemný postoj přináší do mých vztahů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam