• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    KEIKIN: je nejlepsi sirit veci, ktery te nenapadly overit...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    AMANT: díky za diagnozu. zaznít může i ta blbost. Ale já si to fakt myslel, mně nenapadlo si to nějak ověřit.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KEIKIN: jakoze proste za kazdou cenu tu musi zaznit neco, co jsi nekde udajne slysel od kamose jehoz otec byval primarem? i kdyz si uvedomujes, ze je to na 99% blbost, tak nikdo tu presvedcive nedokazal, ze to mozna nemuze byt pravda a proto jsi presvedcen, ze je vhodne to sem nadavat, jako Luther, tady stojim a nemohu jinak, jde ti o princip svobody informaci, hoaxy (pricemz nerikas ze to je nebo neni, hoax je taky sveho druhu informace) nechces sirit, ale objektivne to sem patri, protoze to se vsim souvisi?

    to je zlej sen tohleto, jak se kroutis sam pred sebou.
    ten co ti takovyhle picoviny vyklada ma bejt za troubu pred tebou a mas to okamzite zapomenout a ne ze to sem prsknes a pak pokrcis ramenama hm, no vono je to taky naka informace co s necim souvisi, vy sem taky naky davate, ja pan ty pan..

    takhle se ty hoaxy sirej ty demente, ne ze si je mezi sebou posilaj dedkove s alzheimerem, ale ze to nekam prsknes a pak se na to za nejakej cas nekdo odkaze a vznikne novy ohnisko. jako kdyz retard pri lockdownu tajne jede lyzovat do tyrol a pak nachrchla v hospode do spilboje.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GILHAD: tím, žes nedělal osvětu a nesnažil se to vymluvit těm antivaxers, byls v bublině
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    GLADILAF: no tak moment, cekat na "neco" - az se naockuje vekova kategorie 70+ a chronicky nemocni, aby se ulevilo nemocnicim, to snad neni naivni, ne? ja treba verim, ze potom se vse vrati do normalu pouze tedy s rizikem, ze komplikace holt muzou potkat kazdyho, i nas mladsi a zdravy.
    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    ECLECTICA: já si pořád omílám větu, kterou řekl ten dunajskostredský JIP doktor cestou do práce. Parafráze: Jakoby uplně zmizely ostatní nemoci. Normálně jsme touhle dobou měli za sebou čtyři těžké případy chřipky.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    MINERWA: Cim jsem to posral napriklad ja? (A obecne kazdy bezny clovek, ktery se jeste nenakazil, ani nenakazil nikoho jineho?)
    XAJA
    XAJA --- ---
    GLADILAF: myslím že veřejné mínění pořád ještě čeká na "něco".

    a ja v tomto vidim mozno cast problemu. ludia na nieco cakaju: zazracny koniec, letne uvolnenie, riesen ockovanim... a ono to neprichadza, alebo len velmi pomaly. energiu vyplytvaju na boj tych svojich predstav so skutocnostou a (domnelymi ci skutocnymi) vinnikmi, ze to tak nie je. namiesto toho, aby proste prijali skutocnost a co najlepsie sa v nej zabyvali.
    XAJA
    XAJA --- ---
    ECLECTICA: no, tak ja som dost stara na to, aby ma prave tieto veci nejako vyviedli z rovnovahy.

    pre mna je podstatne, ako funguje moje najblizsie okolie, a to zatial zvladame dobre.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    XAJA: tím mám na mysli především zoufalé kroky naší vlády, dezinformace, chování lidí, atd.
    XAJA
    XAJA --- ---
    ECLECTICA: ja som asi divna, ale normalne, ako vzdy. ja to cely ten rok - a ze to celkom intenzivne sledujem odkedy to vypuklo v taliansku - beriem proste ako sucast zivota. ludia, co zazili vojny, boli na tom horsie:)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ECLECTICA: všechno souvisí se vším, ale pokud mi udělíš ban, budu to respektovat.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ECLECTICA: tohle jsme posrali, všichni do jednoho, dávám to za vinu sociálním bublinám
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Keikin si svoje konspirace půjde řešit jinam, díky.

    Všichni ostatní: jak se cítíte? Poslední dny to na mě padá čím dál víc...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEIKIN: kysela snaha zbavit se primuly mi dela prymulu sympatickym. Ano vim ze jsou s mlhou za jedno, ale z principu bych ho radsi coby zasadityho :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PALEONTOLOG: tvrdej voják, co poslouchá svého velitele na hradě. Možná je pro mnohé autorita, ale já raději lidštější přístup.
    AMANT
    AMANT --- ---
    FRK_R23: nojo ale ten veri i napriklad tomu, ze pod atlantikem je naky tajny nadzvukovy metro pro elity..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEIKIN: heled az se babis rozhodne, tak Blatny zmizi ze sceny a nezbude po nem ani zblo. Dokonale nahraditelnej ministr na spinavou praci, kterej neni jak tvrdej vojak Prymula
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEIKIN: Mám taky kamaráda. Ten si jede konspirace jak po 9/11. Ten zase vidí covid jako záminku pro NWO apod. Je náročný tyhle bludy někomu vyvracet, ale neměli bychom na to rezignovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam