• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    EDERA: vždyť i očkovaný může přenášet, tak to by mě dost nakrklo, kdybych se kvůli tomu očkovala a přesto o bábu přišla, kvůli tomu, že jsem jí jako očkovaná nakazila
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ACKO: 😂 Taky jsem nad tím přemýšlela, že Landovi písničky (bez proslovů a s možností výběru). Ale tu Csákovou bych nedala....
    ACKO
    ACKO --- ---
    NIENNA: náhodou Landa měl jednou docela dobrý cd: chcíply dobrý víly...to jsem poslouchávala, hodilo by se k tomuhle
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    TRISSIE: ja mam urcite kolem sebe bublinu, kterou by to desne urazilo, protoze se citej mnohem vic ezo a free openminded a ty se neleci žlutou vodičkou, ale spíš si zpevňují pánevní dno a jsou to kněžky... žádná Růžová ani Bílý jezdec jede tmou
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TRISSIE: A právě proto je to tak super vtipný!! Protože v takovou chvíli už zůstává jen guru....😁
    Což samozřejmě by měla být útěcha....
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GRANTORINO, NIENNA: obávám se, že kruhy, proti kterým ten vtip míří, se tak nějak shodují s kruhy, které by volbu mezi těmito dvěma interprety považovaly za skvělý výběr...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Kvalita spermatu po očkování mRNA vakcínami - FNUSA
    https://www.fnusa.cz/kvalita-spermatu-po-ockovani-mrna-vakcinami/
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    CAIDEL: Dneska se mi povedlo najít na FB skupinu troubů, co odmítaj nejen vakcíny, ale taky monoklonální protilátky. Obdivuhodné.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SADY: "Kromě obrazové části je pobuřující i textová forma – jak můžete vědět, že zemřelý neměl dobrý důvod, proč nebyl očkován, jak můžete spojit Vaše hesla, která jej odsuzují, s nešťastným osudem, který neznáte. Pane ministře, je to nechutné!” zlobí se Petráček, který je původním povoláním jaderný fyzik."
    SADY
    SADY --- ---
    MINERWA: rektor CVUT, znameho to specializovaneho vyzkumneho zarizeni pro vyvoj vakcin a sireni epidemie lze:

    „Víte přeci, že ti z nás, kdo nemoc prodělali, jsou chráněni lépe než očkovaní před těžkým průběhem a hospitalizací! Mnozí mohou cítit obavu před očkováním, protože se obávají reakce při vysokých hodnotách protilátek,” píše rektor s žádostí o okamžité zastavení kampaně.

    toto neni nijak prokazano, je to individualni a zalezi mimo jine na vstrebane virove nalozi, dale pak hrozi minimalne vyrazni vetsi nebezpeci smrti nez u vakciny
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Okamžitě tu nechutnou kampaň zastavte, píše rektor ČVUT Vojtěchovi
    Okamžitě tu nechutnou kampaň zastavte, píše rektor ČVUT Vojtěchovi - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/domaci/clanek/okamzite-tu-nechutnou-kampan-zastavte-pise-rektor-cvut-vojtechovi-40377510
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NIENNA: jojo my se s kamoskou taky nad tím bavily :))
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    GRANTORINO: Proto ho sdílím tady.... ;-)
    A v práci se taky líbil.... :-D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NIENNA: ten je vybornej... Akorát v některých kruzích by to neskousli :)
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Povětšinou jsou tam důchodci.
    Aktuálně je tam cca 0,01% z očkovaných důchodců a 0,05% neočkovaných důchodců.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    A tenhle znáte?

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CAIDEL: A pak biznis pohrebniho ustavu!
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Jó, byznys farmafirem:
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    TAPINA: děkuji ti
    Portugal COVID: 1,099,307 Cases and 18,217 Deaths - Worldometer
    https://www.worldometers.info/coronavirus/country/portugal/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam