• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: To je ale opět stejný omyl, co šířila Burešova vláda. totiž oba tábory jsou přepočítávané podle procent na 100 000 nebo 1 000 000 obyvatel.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    OUKE: Zjevně si mě s někým pleteš. Fetu jsem se vyhýbal vždycky (ale toleruji ho, každý ať si dělá, co chce), hipik jsem nebyl nikdy a pro nějaký uprchlíky jsem taky nebyl nikdy.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OUKE: vynechals karla janecka. to je ten clovek, co pry zazil situaci na hrane a s odkopanim ruska zmizel jak para nad hrncem
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Cwe, psytrance, další lumen, co strávil mládí polykáním náhodnejch substancí, co alterovaly realitu na 2-48 hodin, někde za stageí, aby po prvním pořádným badtripu s posranejch trenkách přešel na straight edge a začal všem kolemjdoucím vysvětlovat, jaký jsou ofčani? Vy jste na těch psytrneclích nechali stát nějakej agitační stánek Volnýho hnedka vedle spaceshopu s veselejma koláčkama, nebo co se stalo, že vám na tý scéně začalo všem takhle skupinově jebat?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TAPINA: to je něco jinýho - jsi alternativni, nemáš důvěru ve společenský systém (což je v mnoha případech oprávněné), chceš si věci dělat po svém, mimo ten systém.. to je tvůj mindset, tvoje identita.

    a už si nevšimnes, že zrovna v tomhle případě ten systém má zhruba pravdu (plusminus implementace a neschopnost systému řešit problémy efektivně)..

    a že se najednou octes na jedné lodi se samejma lidma, který dosud byli úplně na opačný straně, že by sis o ně ani neoprela kolo (různý populisti, fašisti, fotbalový násilníci, vychcani podnikatelé a právníci, celebrity a mediálni mluvící hlavy vyjadřující se k čemukoliv na základě svy popularity), případně, že jsi obětí nepřátelský propagandy agresivní rádoby velmoci..
    FINSON
    FINSON --- ---
    EKG
    EKG --- ---
    CLAVEN: Ja bych je taky radsi lecil konopim, nez se s nima bavit. Poulicni osvetleni je, baruch hashem, hojne, i nejaky ten vzrostly strom se najde. Pocitat safe drop netreba. Staci si pripomenout, ze smernice EU se vztahuje na lidi, ne na toxicky odpad. Ale vzdycky, kdyz to navrhnu, se s placem vynori nejaky humanista...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    OUKE: Člověk stárne, no.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ale jinak díky za nostalgický návrat do doby, kdy jsem si myslel, že lze někoho přesvědčit solidními argumenty :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: takže ta úmrtí navíc oproti předchozím letům byla na něco jiného než COVID.

    a to něco přesně kopírovalo covidovy vlny a oficiální úmrtí na covid, všude na světě, bez ohledu na přístup k covidu a úroveň zdravotnictví.

    a naopak v zemích kde covid prakticky neměli, neměli ani ta nadbytečná úmrtí.

    záhada, co?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: .

    udělej si myšlenkovy experiment: účinnost očkování je "sláva" na úrovni 90%.

    90% z množiny "skoro každý" je mnohem víc než 100% z množiny "skoro nikdo"..

    takže v nemocnici nebude skoro nikdo, ale naopak skoro každý očkovaný.

    dej vědět až pochopíš tohle, další témata (Simpsonův paradox, bazální riziko a nutnost stratifikace podle bazálního rizika) nemá zatím cenu rozvíjet..
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: taky netvrdím že šlo o covid....špatně ti může být z mnoha důvodu a během CoVidiocie šlo automaticky o CoVid nebo postcovidový syndrom, jiné závěry doktoři ani nedělali. Toto ovce jaksi opomínají, že jsou i jiné nemoci než CoVid a neumírá se jenom na CoVid.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: no ale neposkytnutí péče bylo i za první vlny u nás, ne? též hysterie byla největší.

    a proč nestačí vyšetření po telefonu když je to kaslicek ?

    no to mi nějaký předved, bylo víc úmrtí CELKEM, ve všech zemích na světě.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Zaujímali by ma tri veci.
    1) prečo tu kŕmite týchto retardovaných antivaxerov?
    2) prečo sem retardovaní antivaxeri lozia, miesto toho, aby si poskytovali vzájomnú feláciu niekde na svojich webíkoch s otvoreným tretím okom a všetkými čakrami?
    3) kde dopiče je Eclectica ako správca?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: a s tím obrázkem se mýlíš. Není to poměr absolutních hodnot ale vždy vztažený na 100 000 obyvatel.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: očkovaných je imho víc ale to je jedno. Kdyby to byla taková sláva, jak nalhávali tak by přece nebyl téměř nikdo.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PRAASHEK: tenhle screenshot je z 22. března, čili taková doba to není, to už byla proočkovanost ovcí poměrně vysoká.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: vyracis.

    argumentujes screenshotem kde je stejně očkovaných a neočkovaných na JIP.

    to je ta base rate fallacy, tak tady slíbený obrázek.

    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: Důvodů může být vícero. Jenom já osobně jsem se setkal 2x s neposkytnutím péče. Když do toho započítám i tchána tak dohromady 3x a to je jenom naše rodina. Když to vezmu v globálním měřítku tak půjde o velmi vysoká čísla. Když každého vyšetřovali po telefonu na dálku...do toho hysterie lidí (kdo měl možnost například posloucat analogový převaděč ZZS pro středočeský kraj tak jistě věděl taky své). Do toho příplatky za covid atd....no můžeme se dohadovat do nekonečna.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: jo a jak si vysvětlujes, že pocet všech úmrtí na jakoukoliv příčinu byl během špiček vln covidu výrazně větši (covid se dostal na 1-2. místo pricin úmrtí) než počet úmrtí v době před covidem, včetně roku se silnou chripkovpu epidemii?

    podotýkám, že očkováním to nebude (bylo to i před očkováním, bylo to v neočkovaných zemích), lockdowny to taky nebude (viz první vlna u nás a na Slovensku, viz Taiwan, Singapur, australie apod)..

    Tracking covid-19 excess deaths across countries | The Economist
    https://www.economist.com/graphic-detail/coronavirus-excess-deaths-tracker
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam