• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: očkovaných je imho víc ale to je jedno. Kdyby to byla taková sláva, jak nalhávali tak by přece nebyl téměř nikdo.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PRAASHEK: tenhle screenshot je z 22. března, čili taková doba to není, to už byla proočkovanost ovcí poměrně vysoká.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: vyracis.

    argumentujes screenshotem kde je stejně očkovaných a neočkovaných na JIP.

    to je ta base rate fallacy, tak tady slíbený obrázek.

    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: Důvodů může být vícero. Jenom já osobně jsem se setkal 2x s neposkytnutím péče. Když do toho započítám i tchána tak dohromady 3x a to je jenom naše rodina. Když to vezmu v globálním měřítku tak půjde o velmi vysoká čísla. Když každého vyšetřovali po telefonu na dálku...do toho hysterie lidí (kdo měl možnost například posloucat analogový převaděč ZZS pro středočeský kraj tak jistě věděl taky své). Do toho příplatky za covid atd....no můžeme se dohadovat do nekonečna.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: jo a jak si vysvětlujes, že pocet všech úmrtí na jakoukoliv příčinu byl během špiček vln covidu výrazně větši (covid se dostal na 1-2. místo pricin úmrtí) než počet úmrtí v době před covidem, včetně roku se silnou chripkovpu epidemii?

    podotýkám, že očkováním to nebude (bylo to i před očkováním, bylo to v neočkovaných zemích), lockdowny to taky nebude (viz první vlna u nás a na Slovensku, viz Taiwan, Singapur, australie apod)..

    Tracking covid-19 excess deaths across countries | The Economist
    https://www.economist.com/graphic-detail/coronavirus-excess-deaths-tracker
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PSYTRANCE007: myslím, že jsi idiot. change my mind.

    chápeš, že když je v populaci víc očkovaných, než před časem, tak pak logicky ve všech statistikách budou více zastoupeni? nesouvisí očkování taky s kriminalitou? vsadím se, že počet očkovaných zločinců je teď vyšší!
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    TAPINA: áno, to je všeobecne známa vec už dvadsať rokov, odkedy FDA urobilo štúdiu pre americkú armádu. Drvivá väčšina liekov je na 90% účinná a bezpečná aj 15 rokov po expirácii.

    FDA tests let military use expired drugs - Pharmaceutical industry new
    https://www.thepharmaletter.com/article/fda-tests-let-military-use-expired-drugs
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: to nevyvracím. Proto je ale zapotřebí cíleně mířit na takové skupiny a ne že jsou kvůli nim omezováni ti zdraví.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PRAASHEK: Jo já věděl, že jsem si ten screenshot někam ukládal. Je to stažené ze statistik denních výlevů hysterie na seznam.cz.

    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: škoda, že nechápeš base rate fallacy (musíš hledět na velikosti skupin) Simpsonův paradox (starší lidi mají větší bazální riziko) a klesani účinnosti v čase..

    muzu ti poslat obrázek vysvětlující ten první problém.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    SPIKE411: proti ní jsem se zrovna taky nikdy neočkoval (jak je to s mutacea viru asi netřeba připomínat).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    PSYTRANCE007: Ano, když máš proočkováno tolik populace jako UK (a zbytek, co to prodělal a nějak přežil), tak k tomu můžeš přístupovat skoro jako k chřipce (proti které se taky očkuje, ehm).

    https://coronavirus.data.gov.uk/details/vaccinations
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PSYTRANCE007: když nechceš ztrácet čas, tak ho jdi radši neztrácet někam jinam
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PRAASHEK: kliid, netřeba řvát.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    GILHAD: asi se míjíme. poslední pokus.

    neplatný a zavádějící argument byl už "experimentální vakcína".

    COVID je strašný bubu je jednak pravda (a velmi dobře podložené daty, koukni třeba na UK vaccine report) a druhak to byla reakce na experimentální vakcínu, ne na Dánsko.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Jinak o lži týkající se kolektivní imunity jsme se mohli přesvědčit celkem nedávno, kdy hospitalizace očkovaných lidí překročily počty hospitalizací neočkovaných.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PSYTRANCE007: co do toho zas pleteš babiše? "mýtus" kolektivní imunity tady byl už před babišem.

    mám chuť na tebe řvát "co do toho pleteš ten zkurvenej vitenam?!" jako řve dude na waltera při "pohřbu" v big lebowskim :))
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    OUKE: mám podobnou ozdobičku na stromeček. Dával jsem ji známým koroňákům k Vánocům.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam