• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRUSPINKAGay seznamka
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    HORNISTA: to je škoda, zrovna ty podrobnosti v posteli by se mohli šerovat veřejně =o)))
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    Přeloženo - 45letý dominant z dělnické třídy hledá submisivního sportovce s aktivním přistup k domácím pracím a milující orálně uspokojovat svého pana.


    HORNISTA: Zlato zkus to takto - Vek, váha, výška, typ postavy, velikost pera. Sexuální preference (aktiv, pasiv) sexuální úchylky (SM, fist, piss..). Hledající - Věk, váha, výška a typ postavy popřípadě velikost péra. Ideálně dodat svojí fotku - pokud hledáš vášnivější sex tak nahotou s tvrdým perem nebo vystrčeným zadkem, pokud jsi romantik - tak nějakou oblečenou někde se zapadajícím sluncem nebo svým domácím mazlíčkem.
    Dále informuj o svém životním stylu - pařmen, domácí typ a jakého hledáš.
    A úplně nejlépe hoď fotku do svlečených pánů a napiš kdo má zájem - on se někdo ozve.
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    HORNISTA: neco, co pripadny protejsek zaujme? :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HORNISTA: věci podle kterejch tě ten, kdo tě hledá, najde. Věk, kmen, oblíbená literatura, seriál, kam hledajícího pozveš, až skončí lockdown. Na zbytek už se doptá.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HORNISTA: Tak se trochu představ, ne? :-)
    KRUSPINKA
    KRUSPINKA --- ---
    ahoj, tak co je tu nového? Nějáká slečna třeba? ;)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    PRASECI_SOIREE: jinak to jsou úplně dvě rozdílný věci, i dominant může být pasiv a sub může být aktiv. Jedno je spíš otázka psychična druhá fyzična a vzájemně spolu nesouvisí.
    KRUSPINKA
    KRUSPINKA --- ---
    KRUSPINKA: pardon, #crisco. Když jsme u toho, dá se tady editovat zpráva? Nenašla jsem to
    KRUSPINKA
    KRUSPINKA --- ---
    co se tu člověk nedozví...#crico :D Každopádně kluci, jsem za vás ráda! Snad tu někoho najdete :) Být hetero (a vy taky), tak bych si vybrala hned :D

    @karmaa super!! Moc gratulu a ať to vydrží :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HENTAIRUSH: Ale jo... Až mi kluk upeče bábovku, nával tepla bude taky... a sex...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HENTAIRUSH: :-D Hele někdy si to u nějakýho kámoše zkus. Mě se to válí v ledničce a moc se to nepoužívá... Není to nepříjemný, ale fakt je, že se bojím, že při dlouhodobým používání se z toho dá zblbnout. Ale zase čuchnout a zavřít je celkem střízlivý dávkování.
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    GREAT_R: není lepší si přivonět k bábovce?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BLOODRAT: chemikálie, ke které si lehce privonis a dostaneš takový rush. Naval tepla a tlaku. Pouziva se to pri sexu. A prý to pomáhá při roztahovani půlek.
    BOI
    BOI --- ---
    SIBILLE: ah dik, to si tedy nedam
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Já ani nevím, co je to myšleno tím Poppers. Tuším že buď limonáda, nebo nějaký fet, nevzrušilo mne ani jedno, ve vší úctě :)
    BOI
    BOI --- ---
    GREAT_R: na to bych prisel, ale proc to ma dotycny ve vypisu zalib hned za poppersem mi nedochazi...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BOI: evropani to za drahý peníze kupujou a Američani z toho pečou koláče...
    BOI
    BOI --- ---
    BOI: joa chems free, nepiju ani alko (ale jen brko si klidne dam:)

    HORNISTA:
    a s tim se prosimte dela co?
    BOI
    BOI --- ---
    tonouci se stebla chyta, aneb slusneho fer cloveka aby v tehle dobe jeden pohledal...
    takze ja: sympaticky, pry pohledny, komunikativni i premyslivy, empaticky, IQ a EQ, se vlastnimi zajmy ve volnem case - netravim zivot pred TV nebo nekonecnym uhanenim chlapu - jako jsou muzika a kultura obecne, plavani, kolo, vylety... muzny i citlivy, nezzenstily (no offence), na okraji "komunity", vysoky stihly sportovni, tak trochu alternativec, 33let, kdyz na to prijde tak nesobecky v posteli, vasnivy i jemny, s dobrou vybavou - radsi v pasivni roli ale byla by skoda s ni treba nepotesit:))
    vzdycky sem byl tak nejak "bezec na delsi trate" a narazovky minimalne bez sympatii nebo naklonnosti nedaj vic nez co si muzu udelat sam,) takze se jim vyhybam...
    nekdo podobny? nejlepe chlupaty a vousaty, vetsi, urostlejsi nebo silnejsi...? klidne i starsi (nehlaste se vsichni - pokud teda vubec nekdo:)) Praha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam