• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRUSPINKAGay seznamka
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HENTAIRUSH: :-D Hele někdy si to u nějakýho kámoše zkus. Mě se to válí v ledničce a moc se to nepoužívá... Není to nepříjemný, ale fakt je, že se bojím, že při dlouhodobým používání se z toho dá zblbnout. Ale zase čuchnout a zavřít je celkem střízlivý dávkování.
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    GREAT_R: není lepší si přivonět k bábovce?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BLOODRAT: chemikálie, ke které si lehce privonis a dostaneš takový rush. Naval tepla a tlaku. Pouziva se to pri sexu. A prý to pomáhá při roztahovani půlek.
    BOI
    BOI --- ---
    SIBILLE: ah dik, to si tedy nedam
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Já ani nevím, co je to myšleno tím Poppers. Tuším že buď limonáda, nebo nějaký fet, nevzrušilo mne ani jedno, ve vší úctě :)
    BOI
    BOI --- ---
    GREAT_R: na to bych prisel, ale proc to ma dotycny ve vypisu zalib hned za poppersem mi nedochazi...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BOI: evropani to za drahý peníze kupujou a Američani z toho pečou koláče...
    BOI
    BOI --- ---
    BOI: joa chems free, nepiju ani alko (ale jen brko si klidne dam:)

    HORNISTA:
    a s tim se prosimte dela co?
    BOI
    BOI --- ---
    tonouci se stebla chyta, aneb slusneho fer cloveka aby v tehle dobe jeden pohledal...
    takze ja: sympaticky, pry pohledny, komunikativni i premyslivy, empaticky, IQ a EQ, se vlastnimi zajmy ve volnem case - netravim zivot pred TV nebo nekonecnym uhanenim chlapu - jako jsou muzika a kultura obecne, plavani, kolo, vylety... muzny i citlivy, nezzenstily (no offence), na okraji "komunity", vysoky stihly sportovni, tak trochu alternativec, 33let, kdyz na to prijde tak nesobecky v posteli, vasnivy i jemny, s dobrou vybavou - radsi v pasivni roli ale byla by skoda s ni treba nepotesit:))
    vzdycky sem byl tak nejak "bezec na delsi trate" a narazovky minimalne bez sympatii nebo naklonnosti nedaj vic nez co si muzu udelat sam,) takze se jim vyhybam...
    nekdo podobny? nejlepe chlupaty a vousaty, vetsi, urostlejsi nebo silnejsi...? klidne i starsi (nehlaste se vsichni - pokud teda vubec nekdo:)) Praha
    HORNISTA
    HORNISTA --- ---
    Haló, hledám. Já 44/190/98. Galerie, koncerty, poppers, crisco
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    CHILLIBOY: a co říká strejda grindr?
    CHILLIBOY
    CHILLIBOY --- ---
    LISTIKUS: To je těžký.. oni jsou totiž na těch horách, ve všech ostatních směrech, šťastní ,)
    CHILLIBOY
    CHILLIBOY --- ---
    GREAT_R: Tak já počkám na lepší časy (ve smyslu shlukovacím) a zkusím se pohnout ,)
    CHILLIBOY
    CHILLIBOY --- ---
    HENTAIRUSH: OK. Už mlčím.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    CHILLIBOY: no jo když takový fešaci utíkají do hor, to je pak těžký =o)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    CHILLIBOY: Takže "jediný gay na dědině", co? No, já si myslím, že jinak, než si vyhradíš občas nějakej dating night out, někde, kde se shlukujou lidi, tak se nepohneš.
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    CHILLIBOY: V tom případě nejsi ještě správný vidlák a nemáš právo si stěžovat :)
    CHILLIBOY
    CHILLIBOY --- ---
    HENTAIRUSH: Nejsem si jist, že Ti rozumím.
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    CHILLIBOY: Nejde o to v čem chodíš, ale kam strkáš kopýtka. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam