• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NYX #dohrano 2024
    https://static.freedomconnection.cz/nyx-dohrano/

    Vyfoť a sdílej fotku závěrečných titulků/finalbosse/trofeje ze hry, kterou jsi aktuálně dohrál + přidej popisek o jakou hru se jedná a kolik hodin ti cca trvalo dohrání + #dohrano .
    Př. Half Life/10 hodin/#dohrano

    Všichni v diskuzi budeme rádi, když napíšeš i tvoje dojmy z hraní.


    dceřiná diskuze: [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Loosers není ani na nástěnce (vím, má to být "losers", ale už to nejde změnit)] [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Losers není ani na nástěnce]
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ELECTRICKOTA: Hlavne neber TERZe jako etalon. jeho 62h je jako 186h kohokoliv jineho ;-) Osobne mam nejakych 52h a hra mi ukazuje 30% 10% 10% postupu.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TERZ: 62h good, uz jsem si rikal ze 25h je nejaka. lbost kdyz sam mam 35h a jsem cca v pulce
    TERZ
    TERZ --- ---
    Cyberpunk 2077 (62h)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PSY_CHAOTIC: v parte s kamosema zabava velika. doporucuju
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    CHEWBACCA: Já moc na ten multiplayer nejsem, ale možná to za čas zkusím. Teď si chci dát od Trevora a spol nějakou dobu voraz :)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PSY_CHAOTIC: mel jsem to kdysi davno podobne a tesne pred koncem jsem nevydrzel a zkusil multak. a tam pak padlo stovky hodin.
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    GTA V, cca 57h. Nejdřív mě to docela chytlo a bavilo, ale ke konci to nadšení opadlo a k dohrání jsem se musel skoro až nutit :)

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHEWBACCA: uber mi prosím polovinu hodin z toho Wolfensteina, hrál jsem ho podruhý :) A zanedlouho budu mít dohraný Old Blood
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    16.12.2020

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    zitra zaktualizuju hall of game. nejak ted moc hraju a nemam moc cas :)
    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    TRAGED: Důchodová reforma byla dost silný kafe i na mě:D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BLESK808: To si jen myslis! A co duchodova reforma, taky se ti zamlouvala?
    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    TRAGED: To už je ale o úhlu pohledu:D Já to vidim tak, že jsem zabránil tomu, aby Stellar Bay upadl do chaosu:-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BLESK808: Takze ani tak za hodnaka, jako za amoralni korporatni krysu :-)
    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    TRAGED: Popravdě jsem se o to ani nepokusil. Odpadlíky jsem vyhodnotil jako anarchistický nemakačenka a rozhodl se Halcyonu od nich pomoct tim, že je vymažu ze světa:D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BLESK808: A podarilo se ti zabranit valce a usmirit odpadliky s korportama na zapadle planete? Me se totiz Outer World stranse libil, je to jenda z mala her, ktera hrace stavi pred moralni dilemata a rozhodnuti.
    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    TRAGED: Celou hru jsem hrál za hodňáka, tak jsem to tak i ukočil:-) znova si to asi nedám. Na začátku jsem byl nadšenej, od druhý půlky už mi to připadalo trochu šitý horkou jehlou a spíš jsem to pak proletěl. Navíc od obtížnosti Hard jsem čekal větší challenge.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BLESK808: Kterej konec?
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Trine 4, 22h, nejlepsi dil.


    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    The Outer Worlds. 29 hodin. Teď se jdu pustit do Ruinera, kterýho už tak rok odkládám.

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CHEWBACCA: Ja muzu rict ze mam vedlejsaky dodelane ve 2 ctvrtich a jedu 3. Mam 20h jenom na tom. 2 veci, Galaxy to pocita spatne (malo hodin) Hlavni pribeh vubec nejedu - staci hodina dostanes se k vedlejsakum.

    100h bude extrem, ale 25h je malo na ovladnuti mesta :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam