• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NYX #dohrano 2024
    https://static.freedomconnection.cz/nyx-dohrano/

    Vyfoť a sdílej fotku závěrečných titulků/finalbosse/trofeje ze hry, kterou jsi aktuálně dohrál + přidej popisek o jakou hru se jedná a kolik hodin ti cca trvalo dohrání + #dohrano .
    Př. Half Life/10 hodin/#dohrano

    Všichni v diskuzi budeme rádi, když napíšeš i tvoje dojmy z hraní.


    dceřiná diskuze: [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Loosers není ani na nástěnce (vím, má to být "losers", ale už to nejde změnit)] [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Losers není ani na nástěnce]
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LAUNCHER: More Cyber Punk then CyberPunk 2077 ;-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Hitman 3

    11 hodin 19minut

    (Tento typ tlumice si sebou muzete vzit az po dohrani posledni mise)

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Warcraft 3: Reign of Chaos, cca 20 hodin

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    D1RABBIT: Kupodivu moc ne ani z grafický stránky, jen jsem musel snížit rozlišení kvůli hůř čitelnýmu UI v 2560x1440, protože toho textu tam je poměrně hodně a dabingu minimum.
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    Divine Divinity (73h) – návykový ARPG, první díl série Divinity, ze který jsem předtim dohrál jen prequel (Original Sin), takže mě většina ještě čeká.

    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Xenoblade Chronicles Definitive Edition, 110 hodin


    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ELECTRICKOTA: Já 900 rovnejch :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SALVATOR: Mám taky, 901bodů, kolik jsi měl ty? Jen jsem zapomněl na printscreen :D
    DR_K
    DR_K --- ---
    tak take Cyberpunk, trosku pomalejsim tempem, 75,9 hodin ... a koukam, ze to mam i vcetne posledniho bugu :)

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ghost of Tsushima...PS4/PS5 - 89h (Ma prvni platina :-)





    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    to je hra pro zlepseni trofejoveho profilu ? :) platinu ma 79,9% a je common :D
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    Road Bustle - cca hodinka na dostani vsech trofeji (jinak ta hra je nekonecna)



    za tech 25 korun co me to stalo dobra sranda :-D
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Dohral jsem Cyberpunk. 38 hodin. Dam si to jeste jednou, bylo to uplne bozi!

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    TOOMIX: DMC5 je audio vizuální zážitek.. střílení tam trochu je, ale myslím že do tý zběsilý řezničiny dobře zapadá..
    NAGASAWA: odehrát to na perfect, je asi docela dobrej sadomasochismus (už je to dlouho, ale myslím že jsem to celý odehrál na nejnižší rank a ještě s odřenejma ušima :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TOOMIX: Pětka je solidní vrazedny choreo. Ja byl spokojenej. Sice kazdej level zopakujes 40x aby byl perfektní, ale je radost to sledovat
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Co Devil May Cry? Kdysi jsem hrál asi trojku a pořád mě sralo to střílení, posunulo se to nějak?
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    příběh a atmosféra výborný.. soubojový systém mě naopak docela sednul (za celou hru jsem asi ani jednou nevystřelil )... I když po čase se stal dost repetitivní a okolo běžných nepřátel jsem spíš jen proběhnul k další části příběhu a dalšímu bossovi..

    Soulslike v uvozovkách.. podobnost je především v soubojích, vampýr poměrně dost odpouští
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    BIMBAS: taky tak. cekal jsem vic stealth a melee souboje me vubec nesedli.
    Ale asi to je muj problem, cekal jsem neco jako Dishonored...
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    NARKOTIX: fakt? ja tomu dal asi 3h a odinstaloval jsem to. Jako soulovka mi to vubec neprislo. Ale treba se to rozjelo
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Dalsi "soulslike" věc... já se u toho parádně bavil..
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TERZ: Je to nahaodou prima oddechovka plna popkulturnich odkazu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam