• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Graveyard keeper: 1.302
    S DLC je to resource management hra s trochou zajimavych postav :)
    cca 50h


    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Death Stranding - normálně platiny neřeším, ale tady jsem rád že jsem se do toho pustil. Prekvapilo mě kolik jsem toho po dohrání příběhu minul (3 preppery) a užil si spoustu drobných detailů. Vyzkoušel různé přístupy k doručování (rychlokrádež v MULE kempu za pomoci motorky a speed exoskeletu je báječná věc) a objevil spoustu skvělých zákoutí na mapě. Sbírání memory chipů mi poodhalilo různé Kojimovi zdroje inspirace a zvažuju některé zmíněné filmy ještě nakoukat. Doufám v pokračování, mohla by to být další Kojimova sága. Keep on keep it on.

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Going Under, 12hodin. Grafika ukazuje, že to vyvíjeli primárně na Switch, ale má to skvělou hratelnost a vynikající humor. Doporučuju.

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ELHO_CID: Jo a hra zakázala PSku dělat screenshoty, tak jsem si musel pomoct mobilem.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Resistance: Burning skies
    Cca 8 hodin. Naprosto průměrná hra, ale na hraní v metru stačí.

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Yakuza 5, 160 hodin



    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    The Uncertain: The Last Quiet Day, cca 4h, taková adventurní jednohubka :)
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Middle Earth: Shadow of Mordor. 30 hodin. Příjemně překvapilo, uvidíme co Shadow of War



    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Dyson Sphere Program - 72h - skvělá evoluce Factoria - kde okupujete nejen celou svou planetu, ale i celou svou sluneční soustavu a po výzkumu Warpu i další sluneční soustavy. Na Factorio stále nemá, zejména se tu člověk víc ukliká, protože tu nejsou blueprinty a další prvky ulehčující hratelnost, ale to mi za celou dobu vadilo až těsně před koncem kdy toho obstaráváte napříč slunečních soustav opravdu hodně. Co chválím je nádherná grafika a na EA naprosto luxusní optimalizace, ta hra je stabilní a běží bez jediného zaškubnutí. Držím palce ať se to vyvíjí dál..

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Ta hudba je v Axiom Verge tak úžasná, že ani po 20 hodinách neomrzela :) Celkem 93 smrtí :D

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition (92h) – dohraný hlavní questy včetně obou datadisků.

    Příjemnej šok, jak tahle hra dokáže bejt ohromující, protože původně jsem chtěl nejdřív splnit pár vedlejších úkolů, abych nebyl s příběhem hned hotovej – nakonec jsem drtivou většinu času strávil na hlavní dějový lince a kdybych se pustil do zbytku, tak ta herní doba je minimálně trojnásobná.

    Morrowind


    Tribunal (vědět, že se Azura zjeví na tomhle místě, tak si ten loot uklidim:))


    Bloodmoon
    DWAY
    DWAY --- ---
    Hades
    55h
    49. Pokus o utek

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    GULAZ: On se ten playtime někde ukládá, akorát není vidět v tom jednoduchém interface. Ale našel jsem obezličku přes www.trueachievements.com - po registraci to zobrazuje.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Desperados III - hrobuzel GamePass nepocital playtime. Imho cca 30h
    Totalni takticka jizda... Commandos na steroidech!
    Je to jen prvni pruchod, 35% hotovo. V kazdym kole mam max 2 badge a challenge zadnou. Takze se k tomu urcite jeste nejmin jednou rad vratim.

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TRAGED: No kolega si ji chtěl koupit po mým hypu, ale na storu ji nemá.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ELECTRICKOTA: Ja ji tedy mam i na te PS4.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ELECTRICKOTA: netuším, na Xboxu jí mám. Teda v backlogu, určitě se do ní brzy pustím.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    nevíte náhodou proč se v ČR a asi vlastně v evropě nedá koupit SOMA na PS4 ? Na US storu ji maj https://store.playstation.com/en-us/product/UP1192-CUSA03333_00-HPL3SOMAGAME2015
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    KONA - asi 8 hodin, kdybych nehonil ajchy, bylo by to mnohem rychleji. Stejně 4 zbývají na případný druhý průchod. Je to first person survival detektivní adventura s mysteriózní zápletkou. Zajímavé, ale nijak úžasné.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam