• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Deliver us the Moon (8h) - představte si Dead Space bez nekromorfů. Tak nějak. 7/10 bych tomu dal, příjemné scifi.

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    TRAGED: v tomhle případě jsem bez šance... ke konci jsem byl rád, že jsem ty levely vůbec prošel do konce.. :D:D natož to dojet na všechny gemy, nebo nedej bože na čas :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NARKOTIX: 36% neni dohrana hra! :-]
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    AZRAEL: jo. Našel jsem potom návod na alternativní konce, třeba si to někdy zkusím znova. Mě šlo jen vyvolat Cthulhu, nebo zcvoknout.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    ELHO_CID: a zosalel si nakoniec (zaverecna animacka ukazuje detektiva v blazninci)? Lebo mne prijde ze je to kurevsky tazke sa tomu vyhnut?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    PSY_CHAOTIC: já právě dohrál Call of Cthulhu (cca 10 hodin) a bylo to celkem fajn. Na Sinking City si taky brousím zuby, Lovecrafta můžu ve všech podobách a tyhle hry mají leccos společné.

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAP: No hned jsem odpálil sedmicku, tak Nier na release za dva týdny nejspíš nestihnu
    TAP
    TAP --- ---
    NAGASAWA: tzv jarní úklid před Nierem
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Yakuza 6 / Čas: 60:59:01 / Kompletace 78% /

    Po roce a sedmi dilech jsem tim padem dohral kompletni herni serii a zivotni pribeh nejsympatictejsi herni postavy se kterou jsem se za svoji herni "karieru" kdy potkal. S dvacetiletym Kiryu Kazuma jsem zacal v Tokyu v roce 1988 a skoncil jsem v jeho 48 letech v roce 2016 a jeste navic u toho byl Takeshi Kitano. Tleskam ve stoje :)

    fotka obrazovky / zaznamy sega v zaveru blokuje https://i.ibb.co/1nL8zLN/y6.jpg

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    TAP: Kdyztak semka: [Monster Hunter]
    TAP
    TAP --- ---
    DAVESADE: poslušně hlásím že můj Magnamalo padl po 30 hodinách mého prvního Monsta Hanta. těch 20 hodin navíc jsem se drbal na hlavě při prolejzání všema tabulkama se statama, kočičíma obojkama a psíma vznášedlama a přiznám se, že mi je zůstává ještě spousta těhle upgrade a buddies mechanik stále intelektuálně nerozklíčovaná.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JOPS: Mech Warrior 2 mel dobrej multiplayer :-]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TOOMIX: Scena je neprosto v poradkum, jen jsem asi vytesnil, ze je v ni ten vrtulnik.
    JOPS
    JOPS --- ---
    PALADIUS: blbej dotaz, jak to je s MW2 a multiplayerem. Ten jsem fakt mel rad, mapy jsem znal suprove a bavilo me to. Ale nevim, zda u toho remasteru je...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRAGED: je to úplně závěrečná scéna, cca od 7. minuty

    Half-Life 2 Episode 2 Ending / Credits HD
    https://www.youtube.com/watch?v=tloAGHxWUWA
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TOOMIX: Nejaky novoty!? To MIcko si z konce HL2:E2 vubec nevybavuju.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    "Dohrano" Monster Hunter Rise, cca 11 hodin ke sklizeni Magnamala.

    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    ABZU cca 3hodky

    Prvni hra z Play at home dohrana.... Ale mozna vyhledove to dam znova pro dosbirani trofeji.
    Je to takovej prijemnej relax (az teda na to, ze sem se obcas trochu pral s kamerou)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Factorio. 58:40:26

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam