• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JUNGLER: Zacal bych prequelem Yakuza 0, kterej je imho nejlepsim dilem serie. Kdyz te to chytne, tak budes chtit vic a budes tim padem pokracovat dal a kdyz ne, tak alespon nebudes dezorientovanej tim, jakej maji postavy bacground, pokud bys nastoupil do jine epizody. Mrkni na nastenku, kde jsem to chronologicky popsal [Yakuza | Kultovní herní série | Tipy, meme, spin-off a popkultura]
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    NAGASAWA: když bych plánoval vrhnout se na Yakuza serii, v jakém pořadí to mám vzít?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CHEWBACCA: Dohrano, tohle je jenom novinka 1.5 - ma to uz interni tracker pro "platinum"
    DWAY
    DWAY --- ---
    JUNGLER: jj zajimalo me, jaky bude world of eternal pleasure :-D
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    DWAY: taky jsi zvrhlík otevřel bránu koukám :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    JUNGLER: dej si endgame. i po cca 10 tis hodinách stále baví :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MCKIDNEY: takže dohráno nebo ne?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    JUNGLER: žádný vlak nikam nejede neboj :-) toto nejsou závody i když mám v plánu udělat nějaké průběžné žebříčky největších hráčů :-). Nicméně jak řikáš, Divinity 2 pro mě jedna z nej her posledních let co jsem měl tu čest hrát, skončil jsem bohužel po cca 90 hodinách a ted přemýšlím že se do toho pustím znovu. Ale už ne tak závodně jako předtím, takovéto nestihám nestačím nesnídam a nesvačím, na to už jsem starej. :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    JUNGLER: taky jsem dohral :)
    9.6h

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Po roce a po mnoha DLC jsem opět zavítal na Pandoru... hlavní linka za mnou a jedeme dál...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CHEWBACCA: No, soudě podle Mobygames je OpenTTD kompletní název:

    OpenTTD (2004) - MobyGames
    https://www.mobygames.com/game/openttd
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    40h


    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Lust from beyond, 12 hodin. Překvapivě super horor. Občas trochu zvrhlej ale imho nic prvoplánovýho jenom kvuli zhnusení. Každá hnusárna perfektně zapadá do celkovýho konceptu herního světa. Lekačky dávkovaný rozumně a atmosféra naprosto perfektní. Určitě je to povinnost pro každýho, kdo má rád Giegerovu estetiku. Fakt se to povedlo.


    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    TRAGED: Tak příběh na jedničku, na zpracování je vidět, že je to malá produkce, ale srdíčko tam bylo.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ELHO_CID: Uzasnej pribeh, tiziva atmosfea a dojemnej zaver. Taky me moc bavil.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Deliver us the Moon (8h) - představte si Dead Space bez nekromorfů. Tak nějak. 7/10 bych tomu dal, příjemné scifi.

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    TRAGED: v tomhle případě jsem bez šance... ke konci jsem byl rád, že jsem ty levely vůbec prošel do konce.. :D:D natož to dojet na všechny gemy, nebo nedej bože na čas :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NARKOTIX: 36% neni dohrana hra! :-]
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    AZRAEL: jo. Našel jsem potom návod na alternativní konce, třeba si to někdy zkusím znova. Mě šlo jen vyvolat Cthulhu, nebo zcvoknout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam