• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    NAGASAWA & DR_K: Diky... Nakoupeno - tak snad budu pochvalen :-D
    (ale teda nejdriv budem muset dohrat Degrees of Separation... tam jsme tak v pulce ted)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    NAGASAWA: To máš ještě dobrý, mě do toho kecá čtyřletá dcerka.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    (a Creaks od Amanity jsou taky moc fajn - onehda jsem je rozehral a audiovizual je moc fajn a coby hra, kde te pritelkyne po vecerech z gauce sikanuje s tim, na kterej zebrik mas vylezt je to idealni)
    DR_K
    DR_K --- ---
    jinak co se tyce klasickych adventur, napis na ps store Deponia
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    NAGASAWA: no vidis - o tom sem premyslel kdyz to vychazelo a uplne na to zapomel.
    Diky
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LOOKASH: Pro dva ber It Takes Two
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    MACHINARIUM na PS4 - cca 5-6hodin

    zena zase prisla s tim, ze by chtela neco hrat spolu - a protoze sem ji neukecal ani k NHL a ani k RocketLeague tak sem vzal Machinarium i na PSko (bylo ve sleve ;) ) a konecne ho dohral... Akorat sem dostal za ukol najit zase nejakou dalsi klasickou adventuru (idealne zase s nejakym puzzle)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Mass Effect : Legendary edition
    ME1 - 24h - nejvyladěnější podoba ME co jsem si mohl přát, hezky textury, nový efekty, předělaný některý modely a světy, upravený RPG prvky a bojový systém za mě rozhodně v zábavnější formě než byl v původní verzi. Velmi potěšila znovu vyrobená mise ze ztraceného DLC v kvalitách ME3. Za mě pecka 10/10
    ME2 - 39h - zde byly lepší textury a přibyly možná nějaké mise(možná jen DLC ke kterým jsem se onehdy nedostal). Nejslabší díl trilogie, ale hra mě pořád moc bavila 9/10.
    ME2 - 36h - tady jsem měl nejvíc neznámo, protože tenhle díl jsem strašně narychlo dohrál hned po vydání a už se k němu nikdy nedostal po hořkém konci. Díky tomu jsem s nadšením objevoval spoustu dalšího obsahu co mě minul, a skoro mi to přišlo jako jiná hra, konec je sice pořád bolavý, ale to k takové pecce prostě patří! 10/10
    PS: Hrál jsem to průběžně přes 3 měsíce, a nebýt teď týden s nemocí asi by mi to trvalo další měsíc :)

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DAVESADE: ja hraju ted Quake 2 vanillu. :-) neskutecny jak si to clovek pamatuje po tech 25 letech kdy to mydlil do umoru stale dokola
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Tomb raider (8/10 docela jizda - hraju fotr gaming na medium, prochazim rychle :D)

    2021-08-28-03-28-42-Tomb-Raider
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Ultimate Doom cca 6 hodin na Switchi. Ani nevim pokolikáté jsem dohrál základní hru, nicméně tentokrát jsem si to dal i s bonusovými epizodami z ultimate. Teď hurá na dvojku :) pobavily mě závěrečný titulky ve stylu Doom 2016 :)

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Carrion na Xbox One X, 12 hodin včetně Xmas DLC. Tuhle pixelartovou reverzně hororovou krvavou lázeň jsem sledoval ještě během vývoje a hrozně jsem se těšil, ale pak když to vyšlo, tak mi klasicky bylo líto těch dvaceti éček... :-) Ale teď jsem si zase po čase pořídil Game Pass a jakmile jsem zjistil, že v něm Carrion je, nebylo co řešit. I když obecně tyhle metroidvanie zas tak úplně v oblibě nemám, tak tohle mě bavilo moc, hlavně kvůli netradiční atmosféře (vyzdvihnout musím hlavně skvělou hudbu). Nepříliš dlouhá herní doba mi vyhovovala (normální lidi to dávají za 5-6 hodin, můj koefeicient je tradičně krát 2), obtížnost logických rébusů byla tak akorát, stejně jako náročnost akčních částí. Prostě spokojenost, ohromně jsem si to užil a určitě zkusím dotáhnout ty zbývající dva achievementy, které mi chybí.



    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DAVESADE: Jsou! :-) Hraju ten remaster na Xboxu a taky si nemůžu vynachválit.
    DR_K
    DR_K --- ---
    God of War (2018). 32h. Napodruhe uz me to tolik emocne nedostalo, ale porad velka parada. 4k prijemny bonus :)

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Quake Remaster pro Nintendo Switch. Svalova pamet neselhala - dorazil jsem celou hru za asi hodinu a pul. Ale tesim se na datadisky a ty nove mission packy, prej jsou fakt dobry.

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Ys IX: Monstrum Nox (70 hodin)

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    ERRTU: Lepsi pozde, nez nikdy!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    opet ze sekce "moje resty".
    ja vlastne nikdy neporazil nihilantha... vzdycky me to nejak v xenu pustilo.
    a ted mam hlavni herni stroj v oprave, k dispozici jen postarsi notas, tak coby ne, zejo.

    Half-Life za 9h20m.





    a ted Opposing Force
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Call of Duty: World War 2. 5 hodin.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam