• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NYX #dohrano 2024
    https://static.freedomconnection.cz/nyx-dohrano/

    Vyfoť a sdílej fotku závěrečných titulků/finalbosse/trofeje ze hry, kterou jsi aktuálně dohrál + přidej popisek o jakou hru se jedná a kolik hodin ti cca trvalo dohrání + #dohrano .
    Př. Half Life/10 hodin/#dohrano

    Všichni v diskuzi budeme rádi, když napíšeš i tvoje dojmy z hraní.


    dceřiná diskuze: [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Loosers není ani na nástěnce (vím, má to být "losers", ale už to nejde změnit)] [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Losers není ani na nástěnce]
    rozbalit záhlaví
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    NAGASAWA: no vidis - o tom sem premyslel kdyz to vychazelo a uplne na to zapomel.
    Diky
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LOOKASH: Pro dva ber It Takes Two
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    MACHINARIUM na PS4 - cca 5-6hodin

    zena zase prisla s tim, ze by chtela neco hrat spolu - a protoze sem ji neukecal ani k NHL a ani k RocketLeague tak sem vzal Machinarium i na PSko (bylo ve sleve ;) ) a konecne ho dohral... Akorat sem dostal za ukol najit zase nejakou dalsi klasickou adventuru (idealne zase s nejakym puzzle)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Mass Effect : Legendary edition
    ME1 - 24h - nejvyladěnější podoba ME co jsem si mohl přát, hezky textury, nový efekty, předělaný některý modely a světy, upravený RPG prvky a bojový systém za mě rozhodně v zábavnější formě než byl v původní verzi. Velmi potěšila znovu vyrobená mise ze ztraceného DLC v kvalitách ME3. Za mě pecka 10/10
    ME2 - 39h - zde byly lepší textury a přibyly možná nějaké mise(možná jen DLC ke kterým jsem se onehdy nedostal). Nejslabší díl trilogie, ale hra mě pořád moc bavila 9/10.
    ME2 - 36h - tady jsem měl nejvíc neznámo, protože tenhle díl jsem strašně narychlo dohrál hned po vydání a už se k němu nikdy nedostal po hořkém konci. Díky tomu jsem s nadšením objevoval spoustu dalšího obsahu co mě minul, a skoro mi to přišlo jako jiná hra, konec je sice pořád bolavý, ale to k takové pecce prostě patří! 10/10
    PS: Hrál jsem to průběžně přes 3 měsíce, a nebýt teď týden s nemocí asi by mi to trvalo další měsíc :)

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DAVESADE: ja hraju ted Quake 2 vanillu. :-) neskutecny jak si to clovek pamatuje po tech 25 letech kdy to mydlil do umoru stale dokola
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Tomb raider (8/10 docela jizda - hraju fotr gaming na medium, prochazim rychle :D)

    2021-08-28-03-28-42-Tomb-Raider
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Ultimate Doom cca 6 hodin na Switchi. Ani nevim pokolikáté jsem dohrál základní hru, nicméně tentokrát jsem si to dal i s bonusovými epizodami z ultimate. Teď hurá na dvojku :) pobavily mě závěrečný titulky ve stylu Doom 2016 :)

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Carrion na Xbox One X, 12 hodin včetně Xmas DLC. Tuhle pixelartovou reverzně hororovou krvavou lázeň jsem sledoval ještě během vývoje a hrozně jsem se těšil, ale pak když to vyšlo, tak mi klasicky bylo líto těch dvaceti éček... :-) Ale teď jsem si zase po čase pořídil Game Pass a jakmile jsem zjistil, že v něm Carrion je, nebylo co řešit. I když obecně tyhle metroidvanie zas tak úplně v oblibě nemám, tak tohle mě bavilo moc, hlavně kvůli netradiční atmosféře (vyzdvihnout musím hlavně skvělou hudbu). Nepříliš dlouhá herní doba mi vyhovovala (normální lidi to dávají za 5-6 hodin, můj koefeicient je tradičně krát 2), obtížnost logických rébusů byla tak akorát, stejně jako náročnost akčních částí. Prostě spokojenost, ohromně jsem si to užil a určitě zkusím dotáhnout ty zbývající dva achievementy, které mi chybí.



    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DAVESADE: Jsou! :-) Hraju ten remaster na Xboxu a taky si nemůžu vynachválit.
    DR_K
    DR_K --- ---
    God of War (2018). 32h. Napodruhe uz me to tolik emocne nedostalo, ale porad velka parada. 4k prijemny bonus :)

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Quake Remaster pro Nintendo Switch. Svalova pamet neselhala - dorazil jsem celou hru za asi hodinu a pul. Ale tesim se na datadisky a ty nove mission packy, prej jsou fakt dobry.

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Ys IX: Monstrum Nox (70 hodin)

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    ERRTU: Lepsi pozde, nez nikdy!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    opet ze sekce "moje resty".
    ja vlastne nikdy neporazil nihilantha... vzdycky me to nejak v xenu pustilo.
    a ted mam hlavni herni stroj v oprave, k dispozici jen postarsi notas, tak coby ne, zejo.

    Half-Life za 9h20m.





    a ted Opposing Force
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Call of Duty: World War 2. 5 hodin.

    DR_K
    DR_K --- ---
    Astro's Playroom - 3h. je to nadmiru roztomile, prekvapive ne uplne lehke a hezky zpusob, jak ukazat, co ten novy ovladac vsechno dokaze. ted jeste, zda to krom nich zkusi implementovat i nekdo jiny :)

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Super Lucky Tale (20h):
    Píšu 20h, ale spousta z toho je hraní mojí dcery, která to omylem koupila, než jsem nákupy na Xboxu zahesloval. Pro předškolní děti je to ale dost těžké, nebyla schopná získat žádný čtyřlístek. Pro mě tak akorát, takže jsme se u toho s malou střídali.

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Max Payne, 5 hodin. Na počest dvacetiletého výročí.

    Max Payne - 20 Year Anniversary
    https://www.youtube.com/watch?v=DsQVD5ttpog


    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    S původní hrou srovnávat nemůžu, ale tohle jsem si užil :) i přes poměrně krátkou herní dobu...

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    The Elder Scrolls V: Skyrim SE + Dawnguard + Dragonborn. Cca 250 hodin, uff.

    Jelikož Skyrim nemá žádný závěrečný titulky, přikládám achievementy za splnění hlavního příběhu, dawnguard a dragonborn DLC.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam