• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mafia II (klasická, ne Definitive) bez DLC. Příběh mi přijde pořád stejná bramboračka jako když jsem to hrál kdysi poprvé, ale jinak fajn. Celkem 9 hodin.

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Dohral jsem No More Heroes 3, cca 13 hodin zakladni kampan na normal. Moc se mi to libilo, ale je to fakt jen pro lidi, kteri maji radi Suda 51. Jadro hratelnosti je dost slabe ve skutecnosti, ale ta omacka okolo z toho dela super zazitek.



    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    Degrees of separation cca 9h ve dvou na 100% trofeje



    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    The Uncertain Light At The End, cca 6h - zase taková fajn oddechová adventura. Přišla mi teda trochu slabší než jednička, ale ve výsledku se to dalo.

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    REFLEX: Z GP to zmizí zítra, takže to stihneš tak maximálně vyzkoušet. Strašidelný je to tak akorát. Trochu psycho, pár lekaček. Ani to není extra těžký, teda průchod s baterkou nebyl. Na alternativní konec bych musel jít bez baterky jen s nightvision režimem videokamery a to by mohlo být trochu drsnější.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ELHO_CID: jak moc je to strasidelny? koukal jsem to odendavaj z xbox passu tak jestli si to mam zahrat :D
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Blair Witch (11h): Nedělal jsem screenshot na konci prvního průchodu, měl jsem v plánu zkusit alternativní konec. Ale pak jsem zjistil, že to znamená (podobně jako v případě KONA) nepoužít žádný dopravní prostředek. Takže obrázek je jen tak pro atmosféru. Celkově je to lepší než KONA, ale ne tak dobré jako Alan Wake. Což je vlastně taky trochu podobné.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Pokémon Gold v GBC emulátoru pro Android. Celkem cca 35h základní příběh se získáním 8 odznaků a poražením Elite Four a Lance.

    John GBC - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.johnemulators.johngbc&hl=en_US&gl=US

    Ještě asi budu hrát i extras s celou oblastí Kanto, kde proti mě bude na konci stát samotný Ash Ketchum, ale to je dalších N hodin a nechám si to na jindy.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    NAGASAWA & DR_K: Diky... Nakoupeno - tak snad budu pochvalen :-D
    (ale teda nejdriv budem muset dohrat Degrees of Separation... tam jsme tak v pulce ted)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    NAGASAWA: To máš ještě dobrý, mě do toho kecá čtyřletá dcerka.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    (a Creaks od Amanity jsou taky moc fajn - onehda jsem je rozehral a audiovizual je moc fajn a coby hra, kde te pritelkyne po vecerech z gauce sikanuje s tim, na kterej zebrik mas vylezt je to idealni)
    DR_K
    DR_K --- ---
    jinak co se tyce klasickych adventur, napis na ps store Deponia
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    NAGASAWA: no vidis - o tom sem premyslel kdyz to vychazelo a uplne na to zapomel.
    Diky
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LOOKASH: Pro dva ber It Takes Two
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    MACHINARIUM na PS4 - cca 5-6hodin

    zena zase prisla s tim, ze by chtela neco hrat spolu - a protoze sem ji neukecal ani k NHL a ani k RocketLeague tak sem vzal Machinarium i na PSko (bylo ve sleve ;) ) a konecne ho dohral... Akorat sem dostal za ukol najit zase nejakou dalsi klasickou adventuru (idealne zase s nejakym puzzle)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Mass Effect : Legendary edition
    ME1 - 24h - nejvyladěnější podoba ME co jsem si mohl přát, hezky textury, nový efekty, předělaný některý modely a světy, upravený RPG prvky a bojový systém za mě rozhodně v zábavnější formě než byl v původní verzi. Velmi potěšila znovu vyrobená mise ze ztraceného DLC v kvalitách ME3. Za mě pecka 10/10
    ME2 - 39h - zde byly lepší textury a přibyly možná nějaké mise(možná jen DLC ke kterým jsem se onehdy nedostal). Nejslabší díl trilogie, ale hra mě pořád moc bavila 9/10.
    ME2 - 36h - tady jsem měl nejvíc neznámo, protože tenhle díl jsem strašně narychlo dohrál hned po vydání a už se k němu nikdy nedostal po hořkém konci. Díky tomu jsem s nadšením objevoval spoustu dalšího obsahu co mě minul, a skoro mi to přišlo jako jiná hra, konec je sice pořád bolavý, ale to k takové pecce prostě patří! 10/10
    PS: Hrál jsem to průběžně přes 3 měsíce, a nebýt teď týden s nemocí asi by mi to trvalo další měsíc :)

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DAVESADE: ja hraju ted Quake 2 vanillu. :-) neskutecny jak si to clovek pamatuje po tech 25 letech kdy to mydlil do umoru stale dokola
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Tomb raider (8/10 docela jizda - hraju fotr gaming na medium, prochazim rychle :D)

    2021-08-28-03-28-42-Tomb-Raider
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam