• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Rayman Legends. Mnoho hodin. Odehráno s přítelkyni, asi náš největší herní úspěch. Když nepočítám chybějící světlušky, který se dají získat jedině grindovaním, tak máme vše splněno na 100%.

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Magic Orbz na PS3, herní doba 9 hodin (hra si sama měří čas), ovšem v průběhu téměř třinácti let :-) Tenhle Breakout/Arkanoid v roztomile stylizovaném 3D prostředí má pro mě velkou nostalgickou hodnotu, byla to totiž úplně první PSN hra, kterou jsem si na PS3 koupil. Bylo to v lednu 2009 (viz pro ilustraci úplně první trofej), stála mě ekvivalent $9.99 v korunách (kolik to tehdy na PSN mohlo být? 250?) a ano, poslední level poslední epizody jsem dohrál opravdu až dnes. Epizod je celkem pět, každá se prezentuje jiným prostředím (piráti / pohádky / čarodějnice / zima / džungle) a každá má 24 levelů, takže celkem 120 a ty poslední jsou opravdu hnusně těžké. Obecně je hra docela nasírací, protože na fyziku používá Havok a všechny objekty, každý sebemenší lísteček nebo tříska se snaží chovat "reálně", což ve výsledku znamená, že ani jeden odraz není takový, jaký čekáte že bude... Takže nepodařený level se vám příště nepodaří úplně jinak a v podstatě ho nemůžete nijak moc natrénovat :-P Ale jak je vidět, tak i tím mým stylem "zapnu to, budu hrát jako magor ten jeden level pořád dokola dokud se mi ho nepodaří udolat, pak to zase vypnu a za pár dnů / týdnu / měsíců zkusím další" se to nakonec dá dohrát. Moje trpělivost je ostatně pověstná :-D





    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Doom 2 (1994) 3h, nastavení GZdoom stejné jako u jedničky.

    Jen mi nedošlo, že Icon of Sin je tady (BrutalDoom) třeba fakt zabít a nestačí 3 bazuky do hlavy.

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    TOOMIX: Když to člověk hraje po stopadesátý, tak už tu hru spíš proběhne :) (speedrun trvá okolo 2 hodin :D )
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    Alan Wake's American Nightmare, 7h - Takový akční DLC původní hry. Bylo to fajn a ta délka byla tak akorát vzhledem k náplni :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PALADIUS: jsem myslel že je to delší :)
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Call of Duty 1. 5 hodin. Trocha sobotní nostalgie :)

    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Greedfall 26h 8/10

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DAVESADE: U Dark Souls serie slo o vubec první blízký setkání. Od From Software jsem dřív rozehral Sekiro a Bloodborne cca do 3/4.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    NAGASAWA: Byl to tvuj prvni playtrough? A prvni od FROM SOFTWARE hra?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Protoze Lovecraft nema mooc happyendy a je hlavne v pribehu expedice v jejich stopach hlavni hrdinka jde.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Dark Souls Remastered PS4: 100 hodin a 15 minut. Level 99 / 63% trofeji. K DS se reklo behem poslednich deseti let vsechno zasadni, tak pouze dodam, ze jsou vsechny komentare o kultovnim statusu a level designu na sto procent zaslouzeny. Rozjizdim druhej run v NG+

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Call of the Sea na Xbox Series S, cca 6 hodin. Další oddechová drobnost na dva večery z Game Passu, spadeno jsem na ni měl od té doby, co ji dohrál asi každý. Přímočará adventura s ukecanou hlavní hrdinkou a pěkným vizuálem, který místy jako by z oka vypadl pokročilejším Dreams tutorialům :-P Nemůžete umřít, nemůžete udělat chybu a klidně si dejte oba dva konce, protože je jeden horší než druhý. A to myslím v dobrém, protože mě přijemně překvapilo, jak je po barevném pralesním úvodu celá hra nakonec hezky temná a depresivní. Lovecrafta, jak tady někdo zmiňoval, v tom moc nevidím, ale nejsem extra znalec. Naopak mi to místy evokovalo Myst, vlastně ani nevím proč. Jo a mladá mi u toho zase usnula :-)

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    HONZAL: a nikdo se doposud s zadnou jinou hrou kvalitativne ani nepriblizil co? zvlastni. Ach jo Zeldo, styska se mi.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild
    225h, 3 mesice zivota. Ani nevim, co k tomu dodat, v podstate muj dojem ze hry je konstantni, jako byl od prvniho dne
    [HONZAL @ Nintendo fanclub - milujeme Switch!]

    Dohral jsem to pred chvili, takze dojmy jsou jeste silne na nejake hodnoceni, ale u tehle hry to ani neni nutny Jen snad doplnim, ze to byla moje prvni hra tehle kultovni serie.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DEEFHA: Jak píše kolega Králík, hry hraju pro zábavu, ne pro achievementy. Na poměřování přirození nějak nejsem. I když jsem pár vzácných úspěchů v některých hrách získal.
    ENDER
    ENDER --- ---
    ELECTRICKOTA: to me se zadarilo napoprvy :) deti teda chvili na zacatku makaly..
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ENDER: hele tahle hra je geniální tou znovu hratelností, prvně to většinou dopadne totalitně a nebo náboženským fanatismem, a postupně se učíš že to lze dohrát i bez dětský práce a bez ztráty kytičky jak morálně tak obyvatelstva ;)
    ENDER
    ENDER --- ---
    ERRTU: supr na jeden pruchod, pak jsem nevedel proc bych to mel hrat znovu..
    Ja byl na vsechny hodnej a cekal jsem na konci tvrdej dopad, takze jsem nasyslil obrovsky zasoby...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    Frostpunk (cca 12h)

    mraziva depka, skvela atmosfera, neni hanbou nechat si na poprve umrznout mesto :)
    nebudu lhat, skoncil jsem jako slusna fasisticka diktatura. ale preziti vetsiny stoji za obetovani trochy te mrzke a nepotrebne svobody!
    bijte volnomyslenkare! topte vericima!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam