• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    DWAY
    DWAY --- ---
    DWAY: jo to ma byt dukaz, ze jsem dohral :)
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Borderlands 1. 30 hodin. Zábava od začátku až do konce :)

    DWAY
    DWAY --- ---
    Zajimavy system, ale proc ne :)

    Uncharted: The Nathan Drake Collection_20211223174806
    https://youtu.be/KlYyh0It44o
    DR_K
    DR_K --- ---
    ELECTRICKOTA: nejdu, ale jen proto, ze jsem ji dohral pred chvili :) a souhlasim, ze pres vsechna vylepseni me jednicka bavi o neco vic. kazdopadne ted jdeme z more do vesmiru na no mans sky ;)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DR_K: jdes si dát i Bellow zero? Ja to hral behem bety, takze spousta casti pribehu tam byla nedotazena nebo chybela uplne, ale ti co si to nezkazili betou rikaj ze prej dobry, byt jednicka je porad lepsi.
    DR_K
    DR_K --- ---
    Subnautica, druhy pruchod (tentokrat ps5), 36h, platina.

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Toem - ňuňu indie hra od severských přátel, Switch. Ještě by to chtělo dohrát na víc procent...

    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    Deathloop 28 hodin. Měl jsem to v takovejch třech fázích. Na začátku mi pár hodin trvalo zjistit, jak se to vlastně hraje. Pak jsem byl nějakou dobu nadšenej a užíval si to. Ke konci už mi to ale připadalo moc jednoduchý a spíš už jsem to tak nějak prolít až do titulků. Jinak humor byl vtipnej, ta stylizace taky fajn. Největší mínus bylo, že mi ta hra několikrát úplně spadla. Což vzhledem k tomu, že to nemá klasický uložení pozice, a člověk musel znova jet celou část, bylo vždycky fakt k nasrání.

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    I am Dead - zhruba 6-7 hodin, Switch. Celkem fajn pohádka od Annapurny

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    GRIS (4 hodiny)

    DR_K
    DR_K --- ---
    Hitman 2 - 11h, PS5 - jenom takove probehnuti, kazda mise pouze jednou s pribehy, ktere mne dle nazvu nejvic zaujaly. Dobre to bylo.

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    NEO: The World Ends With You (95 hodin)

    DWAY
    DWAY --- ---
    Malem bych zapomněl.
    Uncharted 4, nevim jak dlouho.

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    REFLEX: Beastmeni a Chaos jsou trochu krkolomy, ale undeadi se imo hrajou hodne dobre, A rasy ve dvojce jsou iirc v zasade stejny, plus par navic - nebal bych se toho:)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    GANDHI: upiry a chaos jsem rozehral tak na 100tahu, ale nakonec jsem se rozhodl na tahy, u dvojky se bojim, ze si nevyberu rasu
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    REFLEX: btw jednotlivy frakce se dost diametralne lisej zpusobem hrani, takze pokuds to dojel jen za imperium, ceka te jeste hromada srandy. tim te nezrazuju od dvojky - ta je taky super
    ENDER
    ENDER --- ---
    REFLEX: nainstaluj si mod grimhammer a dej si very hard :) a rovnou mapu mortal empires (spojena jednicka a dvojka)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Total War: Warhammer

    50h 290 tahu, nakonec za lidi a cisare :D. Mohl jsem to dat driv, ale az co jsem na mape vsechny nepratele pokilloval tak jsem zjistil, ze je cil obsadit par provincii, kde my vzdy chybela jedna vesnice.

    Asi jdu na dvojku





    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    DEEFHA: Super, díky za info :) Switch počítá po 10 dnech od prvního spuštění hry. Ale celkem hala bala, zaokrouhleně
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Happy Game na Nintendo Switch, asi tak 3+ hodiny (nepřišel jsem úplně na to, jestli Switch dokáže sdělit odehraný čas bez toho, aby se musel aktivat Parental Control). Zatím poslední hra od Amanity je konečně horror, ovšem jen žánrem :-) Jinak je to tradičně perfektní práce a dokonalý audiovizuální zážitek. A taky první hra (klidně se přiznám), kterou jsem od nich s chutí dohrál. Mám to štěstí (a nebo smůlu), že se mi nezdají žádné sny, takže nemám ani noční můry. Ale kdybych měl, tak by to v nich určitě vypadalo jako v téhle hře. Párkrát mě až zamrazilo, Tim Burton by měl radost! Nebudu zbytečně spoilerovat, prostě si to zahrajte, stojí to pár peněz a za jeden večer je to hotové. Jo a taky doporučuju rozhovor s hlavním vývojářem Jaromírem Plachým v aktuálním Score #333! Na straně 90-93 :-) Konec hlášení.





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam